Ślubny makijaż Kate Middleton - będzie jej własnym dziełem

Do dnia, w którym cały świat skieruje na nią oczy, Kate Middleton chociaż w części chce przygotować się sama. Postanowiła, że makijaż wykona samodzielnie.
Ślubny makijaż Kate Middleton Kate Middleton postanowiła, że na ślub makijaż wykona samodzielnie Kate Middleton postanowiła, że na ślub z księciem William makijaż wykona samodzielnie. Najpierw jednak weźmie lekcję makijażu od artystki Arabelli Preston Do dnia, w którym cały świat skieruje na nią oczy, Kate Middleton chociaż w części chce przygotować się sama. Postanowiła, że makijaż wykona samodzielnie. Mówi się, że dzień ślubu jest najważniejszym dniem w życiu. W przypadku Kate Middleton trudno się z tym nie zgodzić. Historią "Kopciuszka", która poślubia księcia, żyje cały świat. W piątek ślub młodej pary będzie transmitowany na żywo niemal we wszystkich krajach. Każda panna młoda chce w tym dniu wyglądać wyjątkowo i prawie zawsze oddaje się w ręce profesjonalistów. Kate Middleton postanowiła sama zająć się swoim makijażem. Informacja ta została już potwierdzona przez Marka Niemierko, który zajmuje się organizacją ślubu. Oczywiście Kate chce się do tego odpowiednio przygotować, w związku z tym postanowiła wziąć lekcję makijażu od artystki Arabelli Preston. Przyszła księżniczka bardzo lubi sama się malować i potrafi to robić, natomiast świadomość, że każdy centymetr jej twarzy, powinien wyglądać w tym dniu wyjątkowo, sprawia, że profesjonalne wskazówki mogą się przydać.

Mówi się, że dzień ślubu jest najważniejszym dniem w życiu. W przypadku Kate Middleton trudno się z tym nie zgodzić. Historią "Kopciuszka", która poślubia księcia - żyje cały świat. W piątek relacja ze ślubu młodej pary będzie transmitowana na żywo niemal we wszystkich krajach.

Każda panna młoda chce w tym dniu wyglądać wyjątkowo i niemal zawsze oddaje się w ręce profesjonalistów. Kate Middleton, która w piątek skupi na sobie uwagę wielu milionów widzów- postanowiła sama zająć się swoim makijażem. Informacja ta została już potwierdzona przez Marka Niemierko, który zajmuje się organizacją ślubu.

Oczywiście Kate chce się do tego odpowiednio przygotować, w związku z tym postanowiła wziąć lekcję makijażu od artystki Arabelli Preston.

Przyszła księżniczka bardzo lubi sama się malować i potrafi to robić, natomiast świadomość, że każdy centymetr jej twarzy, powinien wyglądać w tym dniu wyjątkowo, sprawia, że profesjonalne wskazówki mogą się przydać.

kate middleton

Zobaczcie też:

Fryzura w stylu retro - instruktaż wykonania:

Gwen Stefani. Instruktaż wykonania fryzury w stylu retro