Megan Fox chce się pozbyć tatuażu?

Wygląda na to, że Megan Fox postanowiła pozbyć się jednego ze swych tatuaży. Hollywoodzka ikona - Marilyn Monroe powoli znika z przedramienia gwiazdy.
Megan Fox chce się pozbyć tatuażu? Wygląda na to, że Megan Fox postanowiła pozbyć się jednego ze swych tatuaży Wygląda na to, że Megan Fox postanowiła pozbyć się jednego ze swych tatuaży. Hollywoodzka ikona - Marilyn Monroe powoli znika z przedramienia gwiazdy. Megan Fox jest posiadaczką kilku tatuaży. Jednym z najbardziej znanych i kojarzonych z aktorką był tatuaż Marilyn Monroe, który widniał na jej prawym przedramieniu. Dziś obraz ikony staje się coraz bledszy, co oznacza, że gwiazda zdecydowała się na jego laserowe usunięcie. Już od jakiegoś czasu obserwujemy jego powolne zanikanie. Tatuaż hollywoodzkiej gwiazdy, był średnio oceniany, ponieważ jego wykonanie było dość słabe, nie wiadomo jednak, czy właśnie to było prawdziwym powodem, dla którego gwiazda zdecydowała się go usunąć. Marilyn zaczyna przypominać rozmazane wspomnienie. Decyzja o zrobieniu tatuażu zawsze pociąga za sobą ryzyko, że po paru latach "rysunek" może się znudzić lub zwyczajnie przestanie się podobać.

Megan Fox jest posiadaczką kilku tatuaży. Jednym z najbardziej znanych i kojarzonych z aktorką był tatuaż Marilyn Monroe, który widniał na jej prawym przedramieniu. Dziś obraz ikony staje się coraz bledszy, co oznacza, że gwiazda zdecydowała się na jego laserowe usunięcie.

Już od jakiegoś czasu obserwujemy jego powolne zanikanie. Tatuaż hollywoodzkiej gwiazdy, był średnio oceniany, ponieważ jego wykonanie było dość słabe, nie wiadomo jednak, czy właśnie to, było prawdziwym powodem, przez który gwiazda zdecydowała się go usunąć.

Decyzja o zrobieniu tatuażu zawsze pociąga za sobą ryzyko, że po paru latach "rysunek" może się znudzić lub zwyczajnie przestanie się podobać.

Megan Fox - April 20, 2011 - JAGUAR Celebrates The 50th Anniversary of The Iconic E-TYPE held at IAC Building, NYC. Photo Credit: Owen Hoffmann/PatrickMcMullan.com/Sipa Press/1104211520

Tatuaż Megan Fox znika

Marilyn zaczyna przypominać rozmazane wspomnienie.

Ciekawi jesteśmy, dlaczego akurat ten tatuaż - Megan postanowiła usunąć?

 

Zobaczcie też:

Ślubny makijaż Kate Middleton - będzie jej własnym dziełem

Kate Middleton

Jak podobał ci się tatuaż Megan Fox?