Blake Lively pożegnała się z blondem. Teraz jest ruda!

Blake Lively, która od zawsze kojarzyła nam się z dziewczęcym wizerunkiem delikatnej blond piękności, postanowiła zmienić kolor włosów. Teraz jest ruda!

Blake Lively chyba znudziły się blond loki. Gwiazda od lat trzymała się jednego koloru włosów. Żadne drastyczne metamorfozy nie były w jej stylu. Wygląda jednak na to, że w końcu znudził jej się dotychczasowy kolor włosów, a być może po prostu chciała sprawdzić czy inny kolor również będzie jej pasował.

Jedna z waszych ulubionych bohaterek serialu "Plotkara" przefarbowała swoje włosy na rudy kolor i trzeba przyznać, że wygląda w nim świetnie. Odcień doskonale komponuje się z typem urody i karnacją Blake, a sama aktorka prezentuje się znacznie ciekawiej. Nowy kolor dodał jej urodzie odrobinę pikanterii i charakteru.

Każda kobieta raz na jakiś czas potrzebuje odmiany. Ostatnio dokładnie to samo zrobiła Drew Barrymore. Bardzo modną koloryzację typu two tone hair zamieniła na żywy, jednolity, rudy kolor.

Actress Blake Lively attends the Time 100 Gala, celebrating the 100 most influential people in the world, on Tuesday, April 26, 2011, in New York. (AP Photo/Peter Kramer)The Toronto International Film Festival premiere for 'The Town'.  Pictured: Blake Lively  Ref: SPL209784  110910   Picture by: Splash News

Drew Barrymore Ruda!

Jak podoba wam się Blake w nowej odsłonie?

 

Zobacz też:

Żółty lakier konkurencją dla pomarańczy

Modny żółty lakier

W którym kolorze włosów Blake wygląda lepiej?