Nowe, modne odcienie lakierów Delia Cosmetics

Polska marka kosmetyków wprowadziła właśnie na rynek 16 nowych lakierów w modnych wiosennych kolorach.
Nowe odcienie lakierów Delia Cosmetics Polska marka wprowadziła na rynek 16 lakierów w modnych wiosennych kolorach Polska marka Delia Cosmetics wprowadziła właśnie na rynek 16 nowych lakierów w modnych wiosennych kolorach. Nowe odcienie to rozszerzenie linii CORAL Prosilk. Nowe odcienie to rozszerzenie linii CORAL Prosilk. Ostatnio linię rozszerzono o modne w karnawale szarości. Teraz przyszła pora na zmiany zgodne z panującymi trendami. Proponowana paleta kolorów to najmodniejsze odcienie pomarańczu i koralu, pistacje, gołębi błękit, pudrowe beże, delikatne fiolety czy malinowe róże. Skład lakieru, tak jak poprzednio wzbogacony jest o proteiny jedwabiu. Zadaniem emalii jest jednoczesne nawilżanie i pielęgnacja paznokci. Lakiery zapewniają również ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, dzięki czemu płytka pokryta emalią nie blaknie. Zdecydowanym plusem jest niska cena lakierów.

Nowe odcienie to rozszerzenie linii CORAL Prosilk. Informacje o niej podawaliśmy całkiem niedawno. Ostanio były to modne w karnawale szarości.

Teraz przyszła pora na zmiany zgodne z panującymi trendami w modzie i makijażu. Najnowsze kolory, które dostępne są już w sprzedaży. Proponowana paleta kolorów to najmodniejsze odcienie pomarańczu i koralu, pistacje, gołębi błękit, pudrowe beże, delikatne fiolety czy malinowe róże.

Skład lakieru, tak jak poprzednio wzbogacony jest o proteiny jedwabiu. Zadaniem emalii jest jednoczesne nawilżanie i pielęgnacja paznokci.

Lakiery zapewniają również ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, dzięki czemu płytka pokryta emalią nie blaknie.

Nowe, modne kolory lakierów do paznokci marki Delia Cosmetics

Zdecydowanym plusem jest niska cena lakierów. Ich koszt wynosi: 5,50zł

Na stronie www.delia.pl w zakładce dystrybucja można wpisać kod pocztowy i pokażą wam się adresy najbliżej położonych sklepów.

Zobacz też:

Żółty lakier znów modny w tym sezonie!

Modny żółty lakier

 

Weź udział w konkursie! Do wygrania wycieczka, kamera, laptop i 7 aparatów fotograficznych. Wykonaj proste zadanie konkursowe i ciesz się wygraną!

Więcej o: