Perfumy Kate Middleton osiągają szczyty popularności!

Tym razem nie chodzi o perfumy sygnowane nazwiskiem Kate Middleton, ale o zapach, który księżna miała na sobie w dniu ślubu. Buteleczki są już wyprzedane!
Moda na perfumy Kate Middleton Chodzi o zapach, który Kate miała na sobie w dniu ślubu. Buteleczki wyprzedano! W swym najważniejszym w życiu dniu Kate Middleton użyła perfum o nazwie Gardenia Petals marki Illuminum. Po ślubie producent zapachu od razu sprzedał cały zapas Nowa księżna musi być marzeniem każdego projektanta. Nieważne, co włoży na siebie - świat natychmiast zaczyna tracić głowę. Popularność Kate Middleton przechodzi najśmielsze oczekiwania. Jej zwolennicy podziwiają ją i czerpią z niej inspirację. Tak było również w przypadku perfum, które miała na sobie w dniu ślubu. W swym najważniejszym w życiu dniu księżna użyła perfum o nazwie Gardenia Petals. Zapach ten należy do małej brytyjskiej marki Illuminum, stworzony został przez byłego stylistę fryzur - Michaela Boadiego. Absolutnie każda buteleczka delikatnych perfum została już wyprzedana, a lista oczekujących wciąż się powiększa. Były fryzjer gwiazd mówi: "To absolutny fenomen. Zamówienia przyszły z kilkudziesięciu krajów na całym świecie. Większość klientów jest z USA. To urocze, że również tak wiele osób za granicą żywo interesuje się weselem brytyjskiej pary." Gardenia Petals ma w sobie nuty kokosowe, sercem zapachu jest konwalia, ylang-ylang i jaśmin. Baza z kolei to jasne drzewo i bursztyn. Butelka 50 ml kosztuje około 104 dol.

Nowa księżna musi być marzeniem każdego projektanta. Nieważne, co włoży na siebie - świat natychmiast zaczyna tracić głowę. Popularność Kate Middleton przechodzi najśmielsze oczekiwania zapewne nawet jej samej.

Jej zwolennicy podziwiają ją i czerpią z niej inspirację. Tak było również w przypadku perfum, które miała na sobie w dniu ślubu.

W swym najważniejszym w życiu dniu księżna użyła perfum o nazwie Gardenia Petals. Zapach ten należy do małej brytyjskiej marki Illuminum, i stworzony został przez byłego stylistę fryzur - Michaela Boadi'ego. Absolutnie każda buteleczka delikatnych perfum została już wyprzedana, a lista oczekujących wciąż się powiększa.

Były fryzjer gwiazd mówi:

To absolutny fenomen. Zamówienia przyszły z kilkudziesięciu krajów na całym świecie. Większość klientów jest z USA. To urocze, że również tak wiele osób za granicą żywo interesuje się weselem brytyjskiej pary.

Gardenia Petals ma w sobie nuty kokosowe, sercem zapachu jest konwalia, ylang-ylang i jaśmin. Baza z kolei jest jasne drzewo i bursztyn.

50ml butelka kosztuje około 104$.


Perfumy Kate Middleton

 

Zobacz też:

Kate Middleton w sukni od McQueena - na ten moment czekał cały świat

Kate Middleton

Więcej o: