Nasz hit - podkład Clinique Redness Solutions

O podkładzie Clinique Redness Solutions pisaliśmy jak tylko pojawił się w sprzedaży. Dziś, po przetestowaniu kosmetyku - chcemy się podzielić naszą opinią.

Podkład został stworzony z myślą o cerze wrażliwej, alergicznej, skłonnej do wszelkiego typu zaczerwienień.Wiele osób boryka się również z problemem skóry naczynkowej oraz z cerą z tendencją do czerwienienia się w sytuacjach stresowych, przy zmianach hormonalnych, czy klimatycznych.

Clinique Redness Solutions Makeup SPF 15 z technologią probiotyczną jest płynnym podkładem o właściwościach kojących, którego zadaniem jest łagodzenie podrażnień maskowanie zaczerwienienia, a jednocześnie pielęgnacja skóry.

Nasza opinia:

Produkt został przeze mnie przetestowany i stał się moim numerem jeden. Faktycznie świetnie kryje wszelkie zaczerwieniania skóry, nie tworząc przy tym efektu maski. Świetnie radzi sobie również z kryciem lam i zmian potrądzikowych. Co dziwne ma przy tym delikatną i lekką konsystencję i nie zatyka porów. Jest przy tym niezwykle wydajny. Nie jest to wrawdzie tani kosmetyk, ale absolutnie warty swojej ceny.

Za takie działanie odpowiadają takie składniki jak:

- Wyciąg z kory magnolii oraz ekstrakt z grzybów pomagają ukoić skórę

- Kofeina łagodzi podrażnienia

- masło murumuru pozwala utrzymać prawidłową barierę hydrolipidową skóry.

- natomiast drobinki neutralizujące o żółto-zielonym zabarwieniu mają maskować zaczerwienienia, koić skórę, wyrównywać jej koloryt i redukować plamy.

Technologia probiotyczna Clinique oparta jest na wyciągu z żywych kultur naturalnych bakterii pojawiających również się w żywności podczas procesu fermentacji. Dzięki tej technologii wzmocnieniu ma ulec bariera ochronna skóry.

Clients|CliniqueCena: 126zł

W walce z pomarańczową skórką - pomarańczowy zestaw Lirene

Nowa linia antycellulitowa Lirene


Więcej o: