Anja Rubik w reklamie perfum Elie Saab

Anja Rubik po raz kolejny jest twarzą reklamową perfum. Tym razem jest to marka Elie Saab. Kampania jednak do złudzenia przypomina inną, w której Anja brała niedawno udział.
Anja Rubik w reklamie perfum Elie Saab Anja Rubik po raz kolejny została twarzą reklamową perfum Anja Rubik została twarzą reklamową perfum Elie Saab Le Parfum. Kampania przypomina kampanię zapachu DKNY Women Energizing, w której Anja brała niedawno udział. Anja Rubik jest jedną z najbardziej zajętych polskich modelek. Zastanawiające, kiedy ona znajduje czas na realizację wszystkich projektów, sesji i pokazów. Parę dni temu pojawiła się kampania reklamowa perfum marki Elie Saab Le Parfum z jej udziałem. To już kolejna reklama perfum na koncie Anji. Zupełnie niedawno wraz z narzeczonym reklamowali "Close" marki GAP, a później z kolei pojawili się wspólnie w reklamie nowego zapachu DKNY Women Energizing. To właśnie ta druga kampania jest naszym zdaniem bardzo podobna do najnowszych zdjęć Anji, z tą różnicą, że nie występuje już z ukochanym. Sesją zajęli się Mert Atlas i Marcus Piggot. Po raz kolejny oglądamy modelkę na przedmieściach zatłoczonego miasta, wśród wieżowców i przechodzących tłumów. Szkoda, że producenci i twórcy kampanii wciąż stawiają na podobne rozwiązania. Brak pomysłowości oraz kreatywności to dziś ogromny minus projektów komercyjnych. Na plus możemy ocenić kreację, którą ma na sobie Anja. Jedwabna, beżowa suknia przepięknie układa się na ciele modelki.

Anja Rubik jest jedną z najbardziej zajętych polskich modelek. Zastanawiające,kiedy ona znajduje czas na realizację wszystkich projektów, sesje i pokazów.

Parę dni temu pojawiła się kampania reklamowa perfum marki Elie Saab Le Parfum z jej udziałem. To już kolejna reklama perfum  na koncie Anji. Zupełnie niedawno wraz z narzeczonym reklamowali takie perfumy jak: "Close", marki GAP, później
z kolei pojawili się wspólnie w reklamie nowego zapachu DKNY Women Energizing.

To właśnie ta druga kampania jest naszym zdaniem bardzo podobna do najnowszych zdjęć Anji, z tą różnicą, że nie występuje już z ukochanym. Sesją zajęli się: Mert Atlas i Marcus Piggot.

Po raz kolejny oglądamy modelkę na przedmieściach zatłoczonego miasta, wśród wieżowców i przechodzących tłumów. Szkoda, że producenci i twórcy kampanii wciąż stawiają na podobne rozwiązania. Brak pomysłowości oraz kreatywności to dziś ogromny minus wszelkiego typu projektów komercyjnych.

Na plus możemy ocenić kreację, którą ma na sobie Anja. Jedwabna, beżowa suknia przepięknie układa się na fotografii.

Zobaczcie i porównajcie sami:

Anja Rubik w kampanii perfum Elie Saab

Zobacz też:

Beyonce i jej najlepsze stylizacje z teledysków

Beyonce i jej najlepsze charakteryzacje  zteledysków

Która zdjęcie z kampanii jest według was lepsze?
Więcej o: