Inglot i nowa kolekcja pękających lakierów

Pękające lakiery stały się w wiosennym sezonie bardzo modne w tematyce stylizacji paznokci. Marka Inglot również postawiła na wypuszczenie nowej kolekcji.
Kolekcja pękających lakierów Inglot Pękające lakiery stały się hitem wiosennego sezonu Pękające lakiery stały się hitem wiosennego sezonu. Marka Inglot również postawiła na wypuszczenie nowej kolekcji. Lakiery z serii Crazy Nails kosztują 28 zł Pękające lakiery stały się w wiosennym sezonie bardzo modne w tematyce stylizacji paznokci. Marka Inglot również postawiła na wypuszczenie nowej kolekcji. Jeśli jesteście fankami lakierów do paznokci Inglot, marka ma dla was kolejną propozycję. Do sklepów trafiła właśnie kolekcja pękających lakierów, które tworzą na powierzchni paznokcia charakterystyczne wzory. Moda na tego typu stylizację została zapoczątkowana już jakiś czas temu i coraz więcej marek decyduje się na wypuszczenie swoich własnych linii. Niejednokrotnie pisaliśmy, że dziś kobiety szukają nowych rozwiązań. Ten sezon daje nam zresztą mnóstwo możliwości. Żywe i wyraziste kolory są najmodniejsze. Nie powinnyśmy bać się również odrobiny zabawy ze stylizacją paznokci. Kolekcja Inglot nosi nazwę Crazy Nails i składa się na nią kilka kolorów. Wybór jest duży, wśród nich znajdują się również popularne tej wiosny odcienie. Cena jest porównywalna do zwykłych lakierów i wynosi 28 zł.

Jeśli jesteście fankami lakierów do paznokci Inglot - marka ma dla was kolejną propozycję. Do sklepów trafiła właśnie kolekcja pękających lakierów, które tworzą na powierzchni paznokcia charakterystyczne wzory.

Moda na tego typu stylizację została zapoczątkowana już jakiś czas temu i coraz więcej marek decyduje się na wypuszczenie swoich własnych linii.

Niejednokrotnie pisaliśmy, że dziś kobiety szukają nowych rozwiązań. Ten sezon daje nam zresztą mnóstwo możliwości. Żywe i wyraziste kolory są najmodniejsze. Nie powinnyśmy bać się również odrobiny zabawy ze stylizacją paznokci.

Kolekcja Inglot nosi nazwę Crazy Nails i składa się na nią kilka kolorów. Wybór jest duży, wśród nich znajdują się również popularne tej wiosny odcienie.

Cena jest porównywalna do zwykłych lakierów i wynosi 28 zł.

Zobaczcie też:

Podkłady do skóry wrażliwej marki Lirene

Nowe podkłady dla skóry wrażliwej marki Lirene