Żar tropików w wersji mini - nowe lakiery marki Celia

W tym sezonie mamy ogromny wybór kolekcji kolorowych lakierów. Celia postawiła na miniaturki w tropikalnych odcieniach.
Żar tropików w wersji mini Nowe lakiery marki Celia olekcja miniaturowych lakierów do paznokci marki Celia. Znajdziecie tam 16 odcieni. Jedne bardziej żywe i energetyczne, inne bardziej pastelowe. Cena 3 zł W tym sezonie mamy ogromny wybór kolekcji kolorowych lakierów. Celia postawiła na miniaturki w tropikalnych odcieniach. Nowa kolekcja lakierów do paznokci marki Celia nazywa się Tropic i zgodnie z tym co wskazuje nazwa, inspirowana jest barwami gorących dni, piasku, morza, tropikalnych owoców i zjawiskowych kwiatów. Znajdziecie tam 16 odcieni. Jedne bardziej żywe i energetyczne, inne bardziej pastelowe. Równie urocze są nazwy polskich lakierów: słodki bananowy krem (nr 1), soczyste mango (nr 7), papaja (nr 6), słodka pomarańcza (nr 8), fuksja (nr 9), róża pustyni (nr 10), hibiskus (nr 11), koktajl z kiwi i awokado (nr 2), lody pistacjowe (nr 03), orzeźwiająca mięta (nr 04), energizujący turkus (nr 05), lazur morza (nr 14), błękit nieba (nr 15). Ofertę uzupełniają dwa odcienie fioletu: szalony przypominający kolor kwiatów passiflory (nr 13) i pastelowy - delikatny jak kwiat lilii (nr 12) oraz szarość w kolorze wulkanicznego piasku (nr 16). Plusem jest mała pojemność buteleczki, która zmieści się do torebki i na wyjazdy, oraz niska cena. Minilakierki CELIA Tropic są już dostępne w sklepach. Cena ok. 3zł

Nowa kolekcja lakierów do paznokci marki Celia nazywa się Tropic i zgodnie z tym co wskazuje nazwa, inspirowana jest barwami gorących dni, piasku, morza, tropikalnych owoców i zjawiskowych kwiatów.

Znajdziecie tam 16 odcieni. Jedne bardziej żywe i energetyczne, inne bardziej pastelowe. Równie urocze są nazwy polskich lakierów:

- słodki bananowy krem (nr 1),

- soczyste mango (nr 7),

- papaja (nr 6),

- słodka pomarańcza (nr 8),

- fuksja (nr 9),

- róża pustyni (nr 10),

- hibiskus (nr 11).

- koktajl z kiwi i awokado (nr 2),

- lody pistacjowe ( nr 03),

- orzeźwiająca mięta (nr 04)

- energizujący turkus (nr 05),

- lazur morza (nr 14),

- błękit nieba (nr 15).

Ofertę uzupełniają dwa odcienie fioletu: szalony przypominający kolor kwiatów passiflory (nr 13) i pastelowy - delikatny jak kwiat lilii (nr 12) oraz szarość w kolorze wulkanicznego piasku (nr 16).

Plusem jest mała pojemność buteleczki, która zmieści się do torebki i na wyjazdy, oraz niska cena. Minilakierki CELIA Tropic już dostepne są w sklepach.

Cena ok. 3.00 zł

Zobacz też:

Parisienne - nowa odsłona zapachu

Kate Moss znów reklamuje perfumy Parisienne

Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójny zestaw perfum - dla siebie i przyjaciółki!