Pomysł na ślubną fryzurę. Instruktaż wideo!

Maj oraz najbliższe miesiące to sezon ślubów oraz wesel. Jeśli brak wam pomysłu na fryzurę - zobaczcie ten instruktaż!

Fryzura być może wydaje wam się dość skomplikowana w wykonaniu, ale wbrew pozorom zrobienie jej zajmie wam zaledwie chwilę. Proste i efektowne uczesanie warto wykorzystać na taką okazję jak ślub, czy wesele.

Oto instruktaż wykonania:

1) Włosy rozdzielcie tak, by zrobić z nich dwa kucyki. Jeden - mniejszy na samym dole, oraz większy, na środku głowy. Zwiążcie je cienkimi recepturkami.

2) Większy kucyk podnieście do góry i zepnijcie spinkami w taki oto sposób:

3) Natomiast ten mniejszy kucyk podzielcie na dwie części i również zepnijcie po bokach spinkami (dokładnie widać wszystko na filmiku)

4) Teraz możecie opuścić górny kucyk i w połowie jego długości raz jeszcze przewiązać go gumką, następnie z małych partii włosów, które wcześniej podpinałyście - zaplećcie wokół kucyka małe "kokardki".

5) By spinki były niewidoczne zakryjcie je na przykład dużą broszką.

Ważne, by przed wykonaniem fryzury włosy były wymodelowane i maksymalnie wygładzone, w przeciwnym razie wykonanie fryzury może się nie udać. Całość warto utrwalić lakierem do włosów.

Obejrzyjcie wideo i zobaczcie same jakie to proste:

Zobaczcie też:

Jak zrobić gładki kucyk

<div class="tylko_int"><a href="http://lula.pl/lula/10,90107,10158019,Jak_zrobic_gladki_kucyk.html">Jak zrobić gładki kucyk</a><div><object style="visibilty:visible" type="application/x-shockwave-flash" data="https://bi.im-g.pl/im/Player.swf" id="embed_player_1" width="480" height="303"><param name="wmode" value="opaque" /><param name="allowScriptAccess" value="always" /><param name="FlashVars" value="m=http://serwisy.gazeta.pl/getDaneWideo?xx=10158019%26xxd=90107&f=https://bi.im-g.pl/im/&e=1&pid=embed_player_1" /><param name="movie" value="https://bi.im-g.pl/im/Player.swf" /><param name="allowFullScreen" value="true"/></object></div></div>

Uczesania gwiazd inspiracją do fryzur ślubnych

kolaz lula.pl

Jak podoba wam się pomysł na tą fryzurę?