Gwen Stefani w Cannes - kolejna sesja dla L'Oreal Paris

Okazuje się, że Gwen Stefani miała więcej powodów do odwiedzin Cannes, niż pozostałe gwiazdy. Wzięła udział również w sesji zdjęciowej do nowej kampanii reklamowej marki L'Oreal.
Gwen Stefani w Cannes Gwiazda wzięła udział w sesji zdjęciowej do nowej kampanii L'Oreal Paris Gwen Stefani miała więcej powodów do odwiedzin Cannes, niż pozostałe gwiazdy. Wzięła udział w sesji zdjęciowej do nowej kampanii reklamowej marki L'Oreal. Okazuje się, że Gwen Stefani miała więcej powodów do odwiedzin Cannes, niż pozostałe gwiazdy. Stefani odwiedziła Cannes z kilku powodów. Wśród najważniejszych znalazły się: słońce, jedzenie, rodzinna zabawa... oraz praca. Gwiazda już po raz trzeci wzięła udział w kampanii reklamowej marki L'Oreal Paris. W Cannes odbyła się właśnie sesja zdjęciowa. Gwen pozowała na jachcie, basenie oraz na balkonie pięknej willi. Informacje takie pojawiły się na stronie internetowej miesięcznika "Elle". Końcowe efekty zdjęć będziemy mogli podziwiać dopiero we wrześniu (właśnie wtedy ukaże się też nowy album No Doubt). Mimo, że tym razem gwiazda wystąpi bez czerwonej pomadki - wyglądała i prezentowała się znakomicie. Marka L'Oreal, której Gwen jest ambasadorką, widocznie zadbała o artystkę podczas trwania festiwalu. Jej charakteryzacje robiły wrażenie. 19 maja (dzień, w którym odbyła się sesja) Gwen Stefani wystąpiła w sukni własnego projektu i prezentowała się w niej naprawdę wspaniale. Miała ją na sobie również podczas zdjęć. Sama artystka komentowała: "Nie miałam wielkiej wprawy w projektowaniu sukni w stylu Couture. To ogrom pracy, a przy okazji wielka presja, ponieważ wokół jest tak wiele pięknych sukni. Mogłam zdecydować się na coś innego, ale naprawdę zależało mi na tym, by mieć na sobie coś swojego".

Gwen Stefani odwiedziła Cannes z kilku powodów. Wśród najważniejszych znalazły się: słońce, jedzenie, rodzinna zabawa... oraz praca.

Gwiazda już po raz trzeci wzięła udział w kampanii reklamowej marki L'Oreal Paris. W Cannes odbyła się właśnie sesja zdjęciowa. Gwen pozowała na jachcie, basenie oraz na balkonie pięknej willi. Informacje takie pojawiły się na stronie internetowej miesięcznika Elle.

Końcowe efekty zdjęć będziemy mogli podziwiać dopiero we wrześniu (właśnie wtedy ukaże się też nowy album No Doubt). Mimo, że tym razem gwiazda wystąpi bez czerwonej pomadki - wyglądała i prezentowała się znakomicie. Marka L'Oreal, której Gwen jest ambasadorką, widocznie zadbała o artystkę podczas trwania festiwalu. Jej charakteryzacje robiły wrażenie.

19 maja (dzień, w którym odbyła się sesja) Gwen Stefani prezentowała się naprawdę wspaniale.

W naszej galerii znajdziecie też kilka zdjęć z sesji dla L'Oreal Paris oraz fotografie pozostałych stylizacji gwiazdy podczas festiwalu.

Zagłosujcie w naszym sondażu, którego dnia Gwen prezentowała się najlepiej!

Gwen Stefani w Cannes 2011

Gwen Stefani w Cannes 2011

 

Zobaczcie też pozostałe spoty reklamowe z udziałem Gwen Stefani

Gwen Stefani dla L'oreal

Która charakteryzacja Gwen Stefani na Festiwalu w Cannes podoba ci się najbardziej?
Więcej o: