I love... nowa marka owocowych kosmetyków

Niemal każda kobieta przepada za owocowymi kosmetykami, zwłaszcza letnią porą, gdy potrzebujemy przyjemnego orzeźwienia. Na polskim rynku pojawiła się właśnie nowa marka o wdzięcznej nazwie I love...
I love... - owocowe kosmetyki Produkty marki I love... dostępne są tylko w perfumeriach Douglas Na rynku pojawiła się nowa marka produkująca kosmetyki do ciała. Produkty marki I love... dostępne są tylko w perfumeriach Douglas i kosztują 29 zł Niemal każda kobieta przepada za owocowymi kosmetykami, zwłaszcza letnią porą, gdy potrzebujemy przyjemnego orzeźwienia. Na polskim rynku pojawiła się właśnie nowa marka o wdzięcznej nazwie I love... Mimo że owocowe kosmetyki nie są dziś niczym oryginalnym - jesteśmy zdania, że na tę markę kosmetyczną warto zwrócić chwilę uwagi. I love... to zupełnie nowa marka, która dopiero pojawiła się na polskim rynku. Każda linia składa się z trzech kosmetyków: żelu do kąpieli oraz pod prysznic, masła do ciała i peelingu. Linii jest jak do tej pory 7 i stanowią one ciekawe połączenia różnych zapachów: mango i papaja, cytryna i limonka, koktajl jagodowy, truskawki i koktajl mleczny, maliny i jeżyny, wanilia i lody, kokos i bita śmietana. Już sama myśl sprawia, że nabieramy apetytu. Kolorowe kosmetyki mają nie tylko kuszące wnętrza. Pięknie pachną i świetnie sprawdzają się w codziennej pielęgnacji. Mieliśmy okazję je przetestować i rezultat był jak najbardziej zadowalający. W przeciwieństwie do wielu innych owocowych kosmetyków dostępnych w sprzedaży - ich zapach nie jest sztuczny. Kapiel staje się prawdziwą owocową przyjemnością. Kolejnym plusem jest również bardzo przystępna cena produktów. Absolutnie każdy kosmetyk kosztuje 29 zł. Kosmetyki I love... dostępne są tylko w perfumeriach Douglas!

Mimo, że owocowe kosmetyki nie są dziś niczym oryginalnym - jesteśmy zdania, że na tą markę kosmetyczną warto zwrócić chwilę uwagi.

I love... to zupełnie nowa marka, która dopiero pojawiła się na polskim rynku. Każda linia składa się z trzech kosmetyków: żelu do kąpieli oraz pod prysznic, masła do ciała i peelingu. Linii jest jak do tej pory 7 i stanowią one ciekawe połączenia różnych zapachów:

- Mango i papaja

- Cytryna i limonka

- Koktajl jagodowy

- Truskawki i koktajl mleczny

- Maliny i jeżyny

- Wanilia i lody

- Kokos i bita śmietana

Już sama myśl sprawia, że nabieramy apetytu. Kolorowe kosmetyki mają nie tylko kuszące wnętrza. Pięknie pachną i świetnie sprawdzają się w codziennej pielęgnacji.

Mieliśmy okazję je przetestować i rezultat był jak najbardziej zadowalający. W przeciwieństwie do wielu innych owocowych kosmetyków dostępnych w sprzedaży - ich zapach nie jest sztuczny. Kapiel staje się prawdziwą owocową przyjemnością.

Kolejnym plusem jest również bardzo przystępna cena produktów. Absolutnie każdy kosmetyk kosztuje 29 zł.

Kosmetyki I love...

Kosmetyki I love... dostępne są tylko w perfumeriach Douglas!

Zobacz również:

Domowe Spa z marką Dr Ireny Eris

Resort Spa - Dr Irena Eris

Więcej o: