Siostry Kardashian rozpoczynają współpracę z marką OPI

Kim Kardashian jak nikt inny potrafi korzystać na własnej popularności. Zabrała się właśnie za realizację kolejnego projektu. Tym razem z marką OPI.
Siostry Kardashian dla marki OPI Kim: To będzie błyszcząca, modna kolekcja. Faceci zasłabną kiedy to zobaczą Kim Kardashian jak nikt inny potrafi korzystać na własnej popularności. Właśnie wzięła się za realizację kolejnego projektu. Tym razem z marką OPI. Kim Kardashian wciąż nas zadziwia. Ta kobieta potrafi zorganizować sobie życie. Wraz z siostrami zorganizowały już całe mnóstwo projektów, które jak pozornie mogłoby się wydawać, nie mają szans na sukces. Okazuje się, że jeszcze wiele przed nimi. Jakiś czas temu na serwisie Twitter Kim zdradziła, że odbyła "super tajne spotkanie" z ważną osobą z marki OPI (budowanie napięcia to chyba jej specjalność). Więcej szczegółów nie zdradziła, nie było to jednak potrzebne, by domyślić się, że celebrytka do swego portfolio chce dodać własną kolekcję lakierów do paznokci. Okazało się, że było tak w istocie. Informacja ta została potwierdzona na Twiterze : "To będzie błyszcząca, modna kolekcja. Faceci zasłabną kiedy to zobaczą". No cóż... przekonamy się sami, czy będzie tak faktycznie, bo czy w świecie lakierów do paznokci coś jeszcze może nas zaskoczyć? Oby! Kolekcja lakierów Justina Biebera - One Less Lonely Girl, która również powstała przy współpracy z marką OPI, odniosła sprzedażowy sukces. Być może stanie się tak również z linią sióstr Kardashian.

Kim Kardashian wciąż nas zadziwia. Ta kobieta potrafi zorganizować sobie życie. Wraz z siostrami zorganizowały już całe mnóstwo projektów, które jak pozornie mogłoby się wydawać, nie mają szans na sukces. Okazuje się, że jeszcze wiele przed nimi.

Jakiś czas temu na serwisie Twitter - Kim zdradziła, że odbyła "super tajne spotkanie" z ważną osobą z marki OPI [budowanie napięcia to chyba jej specjalność :) ]. Więcej szczegółów nie zdradziła, nie było to jednak potrzebne, by domyślić się, że celebrytka do swego portfolio chce dodać własną kolekcję lakierów do paznokci.

Okazało się, że było tak w istocie. Informacja ta została potwierdzona na Twiterze :

To będzie błyszcząca, modna kolekcja. Faceci zasłabną kiedy to zobaczą".

No cóż... przekonamy się sami, czy będzie tak faktycznie, bo czy w świecie lakierów do paznokci coś jeszcze może nas zaskoczyć? Oby!

Kolekcja lakierów Justina Biebera - One Less Lonely Girl, która również powstała przy współpracy z marką OPI, odniosła sprzedażowy sukces. Być może stanie się tak również z linią sióstr Kardashian.

 Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian

Zobaczcie też:

Kim Kardashian na premierze swojego drugiego zapachu GOLD

Kim Kardashian promuje swój drugi zapach

Małe sekrety ukryte pod sukienką Kim Kardashian