Makijaż na lato - bronzer w roli głównej

Makijaż w każdym sezonie rządzi się innymi prawami. W lecie na przykład można postawić na minimalizm i rozświetlenie cery.
Makijaż na lato - bronzer w roli głównej Trendy w makijażu. W lecie postaw na minimalizm i rozświetlenie cery Trendy w makijażu. W lecie postaw na minimalizm i rozświetlenie cery. Lekki podkład oraz bronzer wystarczą, by stworzyć ładny i delikatny makijaż. Doskonałym przykładem może być charakteryzacja modelek z pokazów Chloe i Costume National na lato 2011. Lekki podkład oraz bronzer wystarczyły, by stworzyć ładny i delikatny makijaż podkreślający urodę. Pudry brązujące z powodzeniem ukryją oznaki zmęczenia cery, nadadzą kolorytu, ożywią, przyciemniają koloryt skóry i podkreślą opaleniznę. Ważne, by przy aplikacji nie przesadzić z ilością nakładanego kosmetyku. Wówczas niewiele wspólnego będzie mieć z pożądanym przez nas naturalnym efektem. W tym wypadku lepiej nałożyć mniej niż za dużo. Bronzer wbrew powszechnemu przekonaniu, możemy stosować nie tylko na kości policzkowe. Ten produkt to nie tylko doskonałe narzędzie do modelowania twarzy. Możemy śmiało użyć go również do makijażu oczu. Właśnie takim sposobem wykonano makijaże modelek na dwóch wspomnianych pokazach. Oczywiście pierwszym i podstawowym elementem takiego wizażu jest odpowiednie zamaskowanie niedoskonałości cery i wyrównanie jej kolorytu. Latem najlepiej postawić na podkłady nawilżające. Mniej zatykają pory, dzięki czemu skóra lepiej oddycha. Zapomnijcie o ciężkich pudrach. Zamiast tego - postawcie na bronzer, którym podkreślić możecie kości policzkowe, skronie i użyć ich zamiast cienia, nadając spojrzeniu dziewczęcej delikatności.

Doskonałym przykładem może być charakteryzacja modelek z pokazów Chloe i Costume National na lato 2011. Lekki podkład oraz bronzer wystarczyły, by stworzyć ładny i delikatny makijaż podkreślający urodę.

Pudry brązujące z powodzeniem ukryją oznaki zmęczenia cery, nadadzą kolorytu, ożywią, przyciemniają koloryt skóry i podkreślą opaleniznę.

Ważne, by przy aplikacji nie przesadzić z ilością nakładanego kosmetyku. Wówczas niewiele wspólnego będzie mieć z pożądanym przez nas naturalnym efektem. W tym wypadku lepiej nałożyć mniej niż za dużo.

Bronzer wbrew powszechnemu przekonaniu, możemy stosować nie tylko na kości policzkowe. Ten produkt to nie tylko doskonałe narzędzie do modelowania twarzy. Możemy śmiało użyć go również do makijażu oczu.

Właśnie takim sposobem wykonano makijaże modelek na dwóch wspomnianych pokazach. Oczywiście pierwszym i podstawowym elementem takiego wizażu jest odpowiednie zamaskowanie niedoskonałości cery i wyrównanie jej kolorytu. Latem najlepiej postawić na podkłady nawilżające. Mniej zatykają pory, dzięki czemu skóra lepiej oddycha. Zapomnijcie o ciężkich pudrach. Zamiast tego - postawcie na bronzer, którym podkreślić możecie kości policzkowe, skronie i użyć ich zamiast cienia, nadając spojrzeniu dziewczęcej delikatności.

Zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się jakie cuda potrafi zdziałać umiejętne nałożenie tego kosmetyku!

Chloe - pokaz lato 2011

Zapoznajcie się również z nowością marki L'Oreal:

Pudry brązujące dla brunetek i blondynek

Nowe pudry brązujące marki L'Oreal, Glam bronze Trio

Więcej o: