Plażowy makijaż - sesja Madison Ritland w magazynie Flair

Wakacyjny makijaż rządzi się swoimi prawami. Tu warto postawić na minimalizm. Zobaczcie propozycje włoskiego magazynu Flair.
Plażowy makijaż Sesja Madison Ritland w magazynie Flair Wakacyjny makijaż rządzi się swoimi prawami - warto postawić na minimalizm; wystarczy bronzer ze złotymi drobinkami i delikatna kreska zaznaczająca kontur oka. Makijaż, który wykonujemy w gorące dni różni się zasadniczo od standardowego make-upu tym, że jest lekki. Skóra ma wyglądać przede wszystkim świeżo. Warto postawić na nawilżenie i rozświetlenie. Przede wszystkim zdrowa opalenizna! Nikomu nie podoba się czerwona skóra, która później nieestetycznie się łuszczy. Opalona buzia nie potrzebuje grubych warstw podkładu. Warto postawić na lekki nawilżający produkt i obowiązkowy bronzer ze złotymi drobinkami! Taki kosmetyk ładnie modeluje twarz, nadając jej blasku i podkreślając opaleniznę. Jeśli faktycznie wybieracie się na plażę - nie malujcie oczu maskarą. Lepiej odpuścić sobie też kolorowe kosmetyki, które pod wpływem gorąca i tak zaczną się rozpuszczać i nieestetycznie wyglądać, nie wspominając o tym, że skóra pod nimi nie oddycha. Łatwo w takich przypadkach o reakcję alergiczną (nawet jeśli do tej pory kosmetyk was nie uczulał). Jeśli źle czujecie się bez makijażu oczu - postawcie na delikatną czarną kreskę wykonaną kredką. W ten sposób zaznaczycie kontur oka. Zamiast pomadki postawcie na błyszczyk (może być bardziej gęsty i również zawierać delikatnie mieniące się drobinki).

Makijaż, który wykonujemy w gorące dni różni się zasadniczo od standardowego make up'u tym, że powinien być lekki. Skóra ma wyglądać przede wszystkim świeżo. Warto postawić na nawilżenie i rozświetlenie.

Doskonałym przykładem może być sesja, która pojawiła się na łamach magazynu Flair. Wystąpiła w niej Madison Ritland w obiektywnie Benjamina Lennox.

Przede wszystkim zdrowa opalenizna! Nikomu nie podoba się czerwona skóra, która później nieestetycznie się łuszczy. Opalona buzia nie potrzebuje grubych warstw podkładu. Warto postawić na lekki nawilżający produkt i obowiązkowy bronzer ze złotymi drobinkami!

GLAM_POUDREFot. Materiały prasowe

Taki kosmetyk ładnie modeluje twarz, nadając jej blasku i podkreślając opaleniznę. Jeśli faktycznie wybieracie się na plażę - nie malujcie oczu maskarą. Lepiej odpuścić sobie też kolorowe kosmetyki, które pod wpływem gorąca i tak zaczną się rozpuszczać i nieestetycznie wyglądać, nie wspominając o tym, że skóra nie oddycha. Łatwo w takich przypadkach o reakcję alergiczną (nawet jeśli do tej pory kosmetyk was nie uczulał).

Jeśli źle czujecie się bez makijażu oczu - postawcie na delikatną czarną kreskę wykonaną kredką. W ten sposób zaznaczycie kontur oka.

Zamiast pomadki postawcie na błyszczyk (może być bardziej gęsty i również zawierać delikatnie mieniące się drobinki).

skan magazynu Flair Italia

Resztę zdjęć znajdziecie w naszej galerii!

 

Zobaczcie też:

Pudry brązujące dla brunetek i blondynek

Nowe pudry brązujące marki L'Oreal, Glam bronze Trio