Fryzura na lato - inspiracje z pokazu Rochas

Latem częściej niż zwykle decydujemy się na spięte włosy. Jeśli brak wam pomysłu na ciekawą fryzurę - mamy dla was modną inspirację z pokazu Rochas.
Fryzura na lato Inspiracje z pokazu Rochas. Latem częściej niż zwykle decydujemy się na spięte włosy. Jeśli brak wam pomysłu na ciekawą fryzurę - mamy dla was modną inspirację z pokazu Rochas. Robi się coraz to goręcej i potrzebujemy związać włosy. W tym sezonie modne są uczesania, w których włosy są zaplecione. Doskonałym tego przykładem może być pokaz Rochas, gdzie modelki prezentowały się niezwykle dziewczęco. Pasma włosów, niby niedbale pozawijane w ślimaki po bokach głowy, łączyły się z włosami z tyłu w spójną całość. Fryzura wygląda ciekawie i jest wygodna letnią porą. To również odpowiednia propozycja na plażę. Dodatkowym plusem jest to, że jest bardzo prosta w wykonaniu i każda z was może zrobić ją samodzielnie. Nie chodzi o to, by włosy były równo zaplątane, wręcz przeciwnie - lekki "bałagan" będzie mile widziany. W letnich trendach znać tęsknotę za naturą. Połączmy więc swobodę i zabawę z delikatnością i naturalnością.

Latem, gdy robi się coraz bardziej gorąco - chcemy związać włosy. Można to zrobić na wiele różnych sposobów.

W tym sezonie modne są uczesania, w których włosy są zaplecione. Doskonałym tego przykładem może być pokaz Rochas, gdzie modelki prezentowały się niezwykle dziewczęco. Pasma włosów, niby niedbale pozawijane w tak zwane ślimaki po bokach głowy łączyły się z włosami na tyle głowy w spójną całość. Fryzurę można ozdobić również spinkami lub małymi grzebieniami.

Fryzura wygląda ciekawie i bez wątpienia będzie ona dla każdej kobiety bardzo wygodna letnią porą. To również odpowiednia propozycja na plażę. Dodatkowym plusem jest to, że jest bardzo prosta w wykonaniu i każda z was może zrobić ją samodzielnie. Nie chodzi o to, by włosy były równo zaplątane, wręcz przeciwnie - lekki "bałagan" będzie mile widziany. Dzięki temu upięcie będzie wyglądało bardziej niebanalne.

W letnich trendach zauważyć można tęsknotę za naturą. Połączmy więc swobodę i zabawę z delikatnością i naturalnością.

Mówiąc o pokazie Rochas - warto przy okazji zwrócić uwagę również na makijaż modelek. Jeansowy, intensywny smokey eyes - może okazać się ciekawą propozycją na wieczorowy make up. Pamiętajcie, żeby nie dodawać tu zbyt dużo kresek eyelinera. To cienie grają w makijażu główną rolę.

Zajrzyjcie do naszej galerii - znajdziecie tam więcej zdjęć z pokazu.

Pokaz Rochas - wiosna lato 2011

Zobaczcie również:

Sposoby na idealną cerę - triki w makijażu

Sposoby na cerę idealnie gładką

Więcej o: