Zasada czerwonej szminki na czerwonym dywanie. Gala CFDA

Czerwona szminka to już klasyk, który powinien znaleźć się kosmetyczkach większości kobiet. Zobaczcie jak gwiazdy prezentowały się w czerwieni na gali CFDA.
Czerwona szminka na czerwonym dywanie Czerwona szminka to już klasyk Czerwona szminka to klasyk. Na poniedziałkowej gali CFDA, która odbyła się w Nowym Jorku, wiele gwiazd pojawiło się z ustami podkreślonymi czerwoną pomadką. Usta kuszące głębią czerwieni nigdy nie wychodzą z mody. Wyglądają zjawiskowo, stanowiąc znak rozpoznawczy odważnych i pewnych siebie kobiet. Czerwona pomadka jest produktem absolutnie kultowym, na który niemal każda kobieta może liczyć zawsze i dosłownie o każdej porze dnia czy nocy. W delikatniejszej wersji pasuje do codziennych stylizacji, wieczorem natomiast dodaje makijażowi kobiecego charakteru. Warto pamiętać, że intensywny kolor warg staje się centralnym punktem dominującym w całości makijażu i nie powinien być tłumiony przez wyraźne podkreślenie oka. Potwierdzają to badania naukowców z Uniwersytetu w Manchester, którzy przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego odkryli, że mężczyźni 10 sekund po przedstawieniu im kobiety więcej niż połowę tego czasu wpatrują się w jej usta. Dzieje się tak wtedy, gdy pojawia się na nich specyficzna czerwień pomadki. Nie miało znaczenia, czy wargi były wąskie, czy też pełne. Ostatnio czerwona szminka bije rekordy popularności we wszelkich urodowych trendach. I to widać! Na poniedziałkowej gali CFDA, która odbyła się w Nowym Jorku, pojawiło się całe grono gwiazd, których głównym akcentem w makijażu była właśnie czerwona pomadka. Nic tak jak ona nie zwraca uwagi na kobiecą twarz. Większość gwiazd skontrastowała wyraziste usta z delikatnym makijażem oczu. Odcieni czerwieni było wiele.

Usta kuszące głębią czerwieni nigdy nie wychodzą z mody. Wyglądają zjawiskowo, stanowiąc znak rozpoznawczy odważnych i pewnych siebie kobiet.

Czerwona pomadka jest produktem absolutnie kultowym, na który niemal każda kobieta może liczyć zawsze i dosłownie o każdej porze dnia, czy nocy. W delikatniejszej wersji pasuje do codziennych stylizacji, wieczorem natomiast dodaje makijażowi kobiecego charakteru.

Warto pamiętać, że intensywny kolor warg staje się centralnym punktem, dominującym w całości makijażu i nie powinien być tłumiony przez wyraźne podkreślenie oka. Potwierdzają to badania naukowców z Uniwersytetu w Manchester, którzy przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego odkryli, że mężczyźni 10 sekund po przedstawieniu im kobiety więcej niż połowę tego czasu wpatrują się w jej usta. Dzieje się tak wtedy, gdy pojawia się na nich specyficzna czerwień pomadki. Nie miało znaczenia, czy wargi były wąskie, czy też pełne.

W związku z tym, że ostatnio czerwona szminka bije rekordy popularności we wszelkich urodowych trendach. I to widać!

Na poniedziałkowej gali CFDA, która odbyła się w Nowym Jorku pojawiło się całe grono gwiazd, których głównym akcentem w makijażu była właśnie czerwona pomadka. Nic tak jak ona nie zwraca uwagi na kobiecą twarz. Większość gwiazd skontrastowała wyraziste usta z delikatnym makijażem oczu. Odcieni czerwieni było wiele.

Obejrzyjcie naszą galerię i oceńcie charakteryzacje gwiazd!

 

 

Na kolażu: błyszczyk 3D effet Bourjois, 37,46 zł (amora.pl); błyszczyk do ust Playboy, 21 zł (ekobieca.pl); szminka w granatowym opakowaniu Estee Lauder, 94 zł (dolce.pl); pomadka Dr Glamour Bourjois, 29,90 zł (amora.pl); szminka IsaDora, 47 zł (dolce.pl); szminka w złotym opakowaniu Estee Lauder, 87 zł (dolce.pl); długotrwała szminka w srebrnym opakowaniu Clinique, 72 zł (dolce.pl); pomadka Bell, 6,25 zł (amora.pl); szminka Rouge Dior by Christian Dior, 114 zł (dolce.pl); szminka New Chic by Pupa, 57 zł (dolce.pl); pomadka w czarnym opakowaniu Deborah, 35,90 zł (amora.pl).

 

Zobaczcie też:

Gwiazdy bez makijażu - zobaczcie różnicę!

Gwiazdy bez makijażu

Więcej o: