Nowe sorbetowe kolory lakierów Isa Dora

Lato jest tą porą roku, kiedy żywe kolory na paznokciach są jak najbardziej mile widziane. Marka Isa Dora wprowadza właśnie na rynek nową kolekcję.
Nowe sorbetowe kolory lakierów Isa Dora Latem na paznokciach sorbetowe kolory Lato jest tą porą roku, kiedy żywe kolory na paznokciach są jak najbardziej mile widziane. Marka Isa Dora wprowadza właśnie na rynek nową kolekcję. W trendach na wiosnę oraz lato tego roku soczyste kolory sorbetów są prawdziwym hitem! Smaczne barwy w lodowych odcieniach królują na paznokciach u rąk i stóp. Żywe odcienie od zawsze były modne w letnich stylizacjach. Lato jest tą porą roku, kiedy żywe kolory na paznokciach są jak najbardziej mile widziane. Marka Isa Dora wprowadza właśnie na rynek nową kolekcję. Jest to kolekcja 7 nowych kolorów lakierów do paznokci Wonder Nail Wide Brush. Wakacyjne odcienie doskonale pasują do kolorowych, letnich tkanin oraz opalonej skóry. Lakiery IsaDora Wonder Nail Wide Brush mają błyszczącą powłokę, posiadają specjalną formułę, która przepuszcza tlen, pozwalają paznokciom oddychać, nie zawierają kamfory, toluenu i formaldehydu.

W trendach na wiosnę oraz lato tego roku, soczyste kolory sorbetów są prawdziwym hitem! Smaczne barwy w lodowych odcieniach królują na paznokciach u rąk i stóp.

Żywe odcienie od zawsze były modne w letnich stylizacjach. Marka Isa Dora IsaDora wprowadza 7 nowych kolorów lakierów do paznokci Wonder Nail Wide Brush. Wakacyjne odcienie doskonale pasują do kolorowych, letnich tkanin oraz opalonej skóry.

Lakiery IsaDoraWonder Nail Wide Brush:

- mają błyszczącą powłokę

- posiada specjalną formułę, która przepuszcza tlen pozwalają paznokciom oddychać

- nie zawierają kamfory, toluenu i formaldehydu.

Dostępne kolory:

- 711 Miami Blue,

- 712 Ocean Drive,

- 713 Soutch Beach,

- 714 Lilac Bikini,

- 715 Pink Lemonade,

- 716 Beach Khaki

- oraz 717 City Khaki.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie je wszystkie!

Lody

Lawendowe nowości Yves Rocher

Lawendowe nowości do pielęgnacji stóp Yves Rocher