Jaki kosmetyk Eva Longoria zabrałaby na bezludną wyspę?

Eva Longoria pojawiła się na okładce lipcowego wydania magazynu InStyle. Aktorka zdradza tam, jakie były początki jej przygody z makijażem i z bez jakiego kosmetyku absolutnie nie mogłaby się obyć!

Eva Longoria jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Nie ma w tym zupełnie nic dziwnego. Zmysłowa, latynoska aktorka zawsze prezentuje się perfekcyjnie. Mimo, że takich rysów twarzy zapewne nie trzeba by było poprawiać mocnym makijażem - gwiazda wręcz uwielbia się malować. Już w dzieciństwie szukała swoich własnych sposobów na podkreślenie urody.

W lipcowym numerze magazynu InStyle Eva Longoria zdradza kilka swych tajemnic dotyczących makijażu:

Gdy byłam młodą dziewczyną - nie wolno mi było się malować. postanowiłam więc znaleźć inne wyjście. Kredkami malowałam usta, a akwarele zastąpiły mi cienie do powiek".

Dziś aktorka nie ma problemów z makijażami. Opanowała tą sztukę do perfekcji. Ma też swoje ulubione kosmetyki, z którymi nie rozstaje się nigdy:

Najważniejszym kosmetykiem jest dla mnie maskara do rzęs. Gdybym znalazła się na bezludnej wyspie - zabrałabym ze sobą tusz i balsam do ust".

Eva chętnie korzysta również z różnego rodzaju bronzerów:

Mam ciemną karnację, ale chętnie używam pudru brązującego lub innego kosmetyku, który nadaje mojej skórze ładny blask".

Bez którego kosmetyku Wy nie mogłybyście się obejść?

Eva Longoria arrives at the 17th Annual Screen Actors Guild Awards on Sunday, Jan. 30, 2011 in Los Angeles. (AP Photo/Matt Sayles)Eva Longoria poses on arrival at the 53rd annual Grammy Awards in Los Angeles, California February 13, 2011. REUTERS/Danny Moloshok (UNITED STATES - Tags: ENTERTAINMENT) (GRAMMYS-ARRIVALS)

Zobacz też:

Trupie charakteryzacje na pokazie Giorgio Armaniego

Trupie makijaże na pokazie Giorgio Armaniego