Zapachowe żele dla osób o wrażliwej i alergicznej skórze

Marka Pharmaceris stworzyła serię zapachowych żeli pod prysznic. To dermokosmetyki przeznaczone są dla osób o skórze wrażliwej i alergicznej.
Zapachowe żele od Pharmaceris Dermokosmetyki przeznaczone są dla osób o skórze wrażliwej i alergicznej Marka Pharmaceris stworzyła serię zapachowych żeli pod prysznic. Te dermokosmetyki przeznaczone są dla osób o skórze wrażliwej i alergicznej. Marka Pharmaceris stworzyła serię zapachowych żeli pod prysznic. Puri Aroma jest edycją limitowaną dermokosmetyków do mycia ciała. Polecana do skóry wrażliwej i przesuszonej. Żele mają bardzo przyjemny zapach, ale nie zawierają barwników. Dostępne są w 3 wariantach: 1) Floral - zawiera wyciąg z protein roślinnych, miód, zapach hiacyntu, jaśminu i konwalii - kompozycja zapachowa nie zawierająca alergenów. Cena 18,90 zł. 2) Fresh - zawiera wyciąg z protein roślinnych, miód, zapach melona, mandarynki i grejpfruta. Cena 18,90 zł. 3) Fruity - składniki aktywne: wyciąg z protein roślinnych, miód, zapach czarnej porzeczki, brzoskwini i drzewa sandałowego - kompozycja zapachowa nie zawierająca alergenów. Cena 18,90 zł.

Puri Aroma jest edycją limitowaną dermokosmetyków do mycia ciała. Polecana do skóry wrażliwej i przesuszonej. Żele mają bardzo przyjemny zapach, ale nie zawierają barwników.

Dostępne są w 3 wariantach:

- FRESH- zapach melona,

- FRUITY- zapach czarnej porzeczki,

- FLORAL- zapach hiacyntu.

1) Floral

Zawiera wyciąg z protein roślinnych, miód, zapach hiacyntu, jaśminu i konwalii - kompozycja zapachowa nie zawierająca alergenów.

Żel Pharmaceris do skóry wrażliwej - FLORAL

Cena: 18,90 PLN

2) Fresh

Zawiera wyciąg z protein roślinnych, miód, zapach melona, mandarynki i grejpfruta

Cena: 18,90 PLN

3) Fruity

Składniki aktywne: wyciąg z protein roślinnych, miód, zapach czarnej porzeczki, brzoskwini i drzewa sandałowego - kompozycja zapachowa nie zawierająca alergenów.

Pharmaceris żel zapachowy

Cena: 18,90 PLN

 

Zobacz też:

Eva Mendes w kampanii reklamowej perfum Angel

Eva Mendes w kampanii perfum Angel