Makijaż w stylu Taylor Momsen - WIDEO

Makijaż w stylu Taylor Momsen - tylko dla odważnych? Sprawdźcie - jak wy będziecie prezentowały się w gotycko-rockowym wydaniu!

Taylor Momsen w odróżnieniu od większości gwiazd, które wręcz kochają metamorfozy oraz eksperymentowanie ze swoim wizerunkiem - uparcie trzyma się raz wypracowanego wizerunku.

Mocny i charakterystyczny makijaż oczu stały się jej znakiem rozpoznawczym. Z delikatnej i eterycznej blondynki - Taylor stała się rockowym wampem. Taką stylizację wybrała i w niej czuje się najlepiej.

Do wykonania tego makijażu potrzebować będziemy dosyć mocno kryjącego podkładu.

Aby wykonać tak ciemny makijaż oczu - na cała powiekę należy nałożyć ciemno-grafitowy cień. Pokrywamy nim i dolną i górną powiekę, wychodząc poza jej granice. Przed rozpoczęciem aplikacji cienia - lekko strząśnijcie pędzelek - pozwoli wam to uniknąć zsypania kosmetyku.

Grubym pędzlem rozetrzyjcie granicę cienia, Dla podkreślenia intensywnego efektu - możecie wykonać czarne kreski. Na końcu maskara i makijaż oczu gotowy!

Niedawno pisaliśmy o modnym purpurowym kolorze pomadki. Właśnie na taki kolor Taylor Momsen zwykle maluje usta.

Zajrzyjcie też do naszej galerii i zobaczcie więcej zdjęć ekscentrycznej artystki!

HARTFORD - JULY 11: Taylor Momsen hangs out backstage at the Comcast Theater in Hartford CT, before performing with her band,
Zobacz też:
Katy Perry, makijaż w stylu Katy Perry, makijaż w stylu gwiazd, makijaż krok po kroku
Leighton Meester, makijaż w stylu Leighton Meester, makijaże gwiazd, makijaż w stylu gwiazd, makijaż krok po kroku
Czy odważyłabyś się pomalować podobnie jak Taylor?