Warkocze i kłosy - która z gwiazd prezentuje się lepiej?

26 czerwca odbyła się gala BET Awards. Pojawiły się na niej między innymi: Alicia Keys oraz Eve. Obie wybrały zaplatane fryzury na bok - kłos i warkocz. To najmodniejsze uczesania na lato!

BET Awards inaczej Black Entertainment Television to nagrody przyznawane od 2001 roku przez amerykańską telewizję BET. Wręczane są artystom afroamerykańskim: muzykom, sportowcom, aktorom i osobom, które wyróżniły się w ciągu całego roku. Podczas ceremonii oprócz wręczanych nagród na scenie występują artyści z kręgu czarnej muzyki R'n'B, soul, hip-hop, rap oraz gospel.

Co roku na imprezie pojawiają się więc afroamerykańskie sławy. W tym roku również nie zabrakło Eve, czy Alicii Keys. Obie gwiazdy postawiły na najmodniejsze w lecie plecione fryzury: warkocze oraz kłosy. Zaprezentowały one niecodzienną odsłonę tego typu uczesań.

To charakteryzacje idealne na lato. Wbrew pozorom naprawdę proste do wykonania. Pasują absolutnie na każdą okazję. Stanowią również doskonałe uzupełnienie letnich stylizacji. Odpowiednio wykonana wygląda bardzo stylowo. Co udowodniły na imprezie BET Awards obie piosenkarki.

Alicia Keys postawiła na kłosa plecionego na bok głowy. Fryzura sprawiała wrażenie kontrolowanego bałaganu i wyglądała świetnie.

Alicia Keys arrives at the BET Awards on Sunday, June 26, 2011, in Los Angeles. (AP Photo/Chris Pizzello)

Z kolei Eve - postawiła na nieco bardziej niestandardowe uczesanie, które prezentowało się jeszcze bardziej interesująco. Przód włosów zaczesany na bok i wyraźnie odwinięty w wałeczek typu retro. Resztę włosów stanowił bardzo długi warkocz rozpoczynający się na czubku głowy, a kończący aż za biodrem Eve. Trzeba przyznać, że całość prezentowała się naprawdę oryginalnie.

Eve arrives at the BET Awards on Sunday, June 26, 2011, in Los Angeles. (AP Photo/Chris Pizzello)

Która fryzura podoba wam się bardziej?

Zagłosujcie w naszej sondzie!

 

Zobaczcie też:

 

Jak zrobić kłos

<div class="tylko_int"><a href="http://lula.pl/lula/10,90107,10140041,Jak_zrobic_opaske_z_warkocza_.html">Jak zrobić opaskę z warkocza?</a><div><object style="visibilty:visible" type="application/x-shockwave-flash" data="https://bi.im-g.pl/im/Player.swf" id="embed_player_1" width="480" height="303"><param name="wmode" value="opaque" /><param name="allowScriptAccess" value="always" /><param name="FlashVars" value="m=http://serwisy.gazeta.pl/getDaneWideo?xx=10140041%26xxd=90107&f=https://bi.im-g.pl/im/&e=1&pid=embed_player_1" /><param name="movie" value="https://bi.im-g.pl/im/Player.swf" /><param name="allowFullScreen" value="true"/></object></div></div>

Zamek błyskawiczny we włosach? Nowy trend, czy totalny kicz?

Zamek we włosach - hit, czy kit?

Która gwiazda prezentuje się lepiej?