Słynna kratka Burberry - również na kosmetykach!

Luksusowa marka rządzi się swoimi prawami. Burburry wprowadził nową linię kosmetyków, których opakowania nawiązują do słynnej krateczki.
Słynna kratka Burberry na kosmetykach! Nowe kosmetyki Burburry, których opakowania nawiązują do słynnej krateczki Luksusowa marka rządzi się swoimi prawami. Burburry wprowadził linię kosmetyków, których opakowania nawiązują do najbardziej rozpoznawalnego elementu - kratki. Znane i cenione w świecie marki bardzo dbają o każdy szczegół związany z ich produktem. Jeśli marka kojarzy się z jakiś charakterystycznym elementem, powinna się z nim utożsamiać. Z takiego właśnie założenia wyszła marka Burberry, która wprowadziła nową linię kosmetyków do makijażu. Ich opakowania nawiązują do najbardziej rozpoznawalnego elementu - czyli słynnej kratki. Kobiety lubią ładne i oryginalne opakowania kosmetyków. Często przy wyborze, oprócz koloru i jakości, to właśnie ładne pudełko decyduje o tym, który produkt wybierzemy. Jesteśmy wzrokowcami. Ładne, kolorowe i kobiece opakowania kosmetyków sprawiają, że zwracamy na nie większą uwagę i chętniej je kupujemy. Luksusowe marki kosmetyczne od dawna wykorzystują ten fakt. Nie da się bowiem nie zauważyć, że za wysoką ceną i jakością tych produktów stoi również coś, co ma przyciągnąć nasz wzrok. Lubimy mieć takie produkty w naszej kosmetyczce. Nawet jeśli czasem ich cena zdaje się nie być tego warta.

Znane i cenione w świecie marki - bardzo dbają o każdy szczegół związany z ich produktem. Jeśli marka kojarzy się z jakiś charakterystycznym elementem - powinna się z nim utożsamiać.

Z takiego właśnie założenia wyszła marka Burberry - która wprowadziła nową linię kosmetyków do makijażu, których opakowania nawiązują do najbardziej rozpoznawalnego elementu - czyli słynnej kratki.

Kobiety lubią ładne i oryginalne opakowania kosmetyków. Często przy wyborze, oprócz koloru i jakości, to właśnie ładne pudełko decyduje o tym, który produkt wybierzemy.

Jesteśmy wzrokowcami. Ładne, kolorowe i kobiece opakowania kosmetyków sprawiają, że zwracamy na nie większą uwagę i chętniej je kupujemy.

Luksusowe marki kosmetyczne od dawna wykorzystują ten fakt. Nie da się bowiem nie zauważyć, że za wysoką ceną i jakością tych produktów stoi również coś co ma przyciągnąć nasz wzrok. Lubimy mieć takie produkty w naszej kosmetyczce. Nawet jeśli czasem ich cena zdaje się nie być tego warta.

Zdjęcia nowej kampanii Burberry są autorstwa Mario Testino, a modelka występująca w nowej kampanii to Cara Delevingne.

By obejrzeć nowe kosmetyki - zajrzyjcie do naszej galerii!

Cara Delevingne

Zobacz też:

Ekscentryczny łyżwiarz nową twarzą marki MAC

Johnny Weir - nową twarzą reklamową marki MAC