Makijaże gwiazd - które najbardziej was inspirują?

Przez ostatni miesiąc prezentowaliśmy modne makijaże, które wybierają gwiazdy i wraz z charakteryzatorką filmowo-teatralną Martą Kałużną prezentowaliśmy sposoby ich wykonania krok po kroku. Zagłosujcie na najlepszy z nich i podpowiedzcie nam, jakie jeszcze gwiazdy inspirują was do makijażowych poszukiwań!

Jak malują się gwiazdy? Widząc piękne, znane kobiety wyglądające nieskazitelnie, często zastanawiamy się nad tym, jak one to robią. Nie ulega wątpliwości, że wkładają w to wiele czasu a nad ich wyglądem i stylizacjami czuwa sztab specjalistów. Istnieją jednak triki, które możemy wykorzystać same w domowym zaciszu i dzięki którym będziemy wyglądać perfekcyjnie każdego dnia.

Razem z Martą Kałużną i firmą Mary Kay staraliśmy się podpatrzyć, jak malują się gwiazdy, jakie charakterystyczne elementy makijażu wykorzystują do podkreślenia swojej urody i w jaki sposób możemy naśladować ich styl we własnym makijażu, który robimy na co dzień.

Przez miesiąc prezentowaliśmy makijaże w stylu 10 gwiazd, które obejrzeć możecie w galerii. Jeśli chcecie zobaczyć wszystkie porady i filmy instruktażowe, zapraszamy do działu Makijaże w stylu gwiazd

 

Który z nich najbardziej przypadł wam do gustu? Która gwiazda waszym zdaniem wygląda najkorzystniej i idealnie podkreśla makijażem swoją urodę? Zagłosujcie w naszym sondażu!

Jakie jeszcze gwiazdy inspirują was do makijażowych poszukiwań? O czyich makijażach chciałybyście poczytać na Luli?

Który makijaż podobał ci się najbardziej?
Więcej o: