Taylor Swift będzie miała swoje własne perfumy

Kariera 22-letniej wokalistki wciąż się rozwija. Rosnąca popularność Taylor Swift pozwoliła jej na stworzenie swoich własnych perfum o nazwie Wonderstruck.
Perfumy Taylor Swift Taylor Swift sprawnie opanowuje poboczne gałęzie show-biznesu. Kariera 22-letniej wokalistki wciąż się rozwija. Rosnąca popularność Taylor Swift pozwoliła jej na stworzenie własnych perfum o nazwie Wonderstruck. Choć Taylor Swift to dopiero 22-letnia artystka, ma już na swoim koncie sprzedanych ponad 10 mln albumów. Jest również najmłodszą w historii zwyciężczynią Country Music Awards. Popularność Taylot Swift nie maleje i zapowiada się, że będzie wciąż rosła. Zdobyła prawie wszystkie wyróżnienia muzycznej sceny, a teraz, podobnie do wielu innych gwiazd, wprowadza na rynek perfumy sygnowane swoim własnym nazwiskiem. Piosenkarka jest zdania, że: "Noszenie perfum jest tak wyjątkowe jak tworzenie wspomnień. Podobnie jak piosenki, zapach może do Ciebie wrócić i pozwolić Ci przeżyć wyjątkową chwilę raz jeszcze". Wokalistka dodała również, że zapach ma kojarzyć się z zakochaniem, o którym marzy każda dziewczyna, oświadczając, że buteleczka ma być magicznym uczuciem obietnicy, nadziei i intrygi. Zapach artystki zawiera nuty frezji, zielonej herbaty, kwiatu jabłoni, malin i kwiatów hibiskusa oraz wiciokrzewu. Bazę stanowią nuty wanilii. Perfumy powstały przy współpracy z Elizabeth Arden. Premiery nowego zapachu będą odbywać się będą w dwóch etapach. Pierwszy z nich rozpoczyna się w Stanach Zjednoczonych, Puerto Rico, Australii i Nowej Zelandii w październiku tego roku. W wersji finalnej w Europie pojawi się 12 miesięcy później, jesienią 2012 roku. Perfumy nazywają się Wonderstruck. Nazwa zapachu pochodzi z jednej ze znanych piosenek wokalistki - Enchanted.

Ta 22-letnia artystka ma na swoim koncie sprzedanych ponad 10 mln albumów. Jest również najmłodszą w historii zwyciężczynią Country Music Awards. Popularność Taylot Swift rośnie i zapowiada się, że będzie jeszcze lepiej.

Zdobyła prawie wszystkie wyróżnienia muzycznej sceny ateraz, podobnie do wielu innych gwiazd wprowadza na rynek perfumy sygnowane swoim własnym nazwiskiem.

Piosenkarka jest zdania, że:

Noszenieperfum jesttak wyjątkowe jak tworzeniewspomnień.Podobnie jakpiosenki, zapachmożedo Ciebie wrócić ipozwolić Ciprzeżyćwyjątkową chwilę raz jeszcze. "

Wokalistka dodała również, że ma kojarzyć się z uczuciem zakochania, o którym marzy każda dziewczyna, oświadczając, że buteleczka ma być magicznym uczuciem obietnicy, nadziei i intrygi.

Zapachartystkizawieranutyfrezji, zielonej herbaty,kwiatu jabłoni, malin ikwiatów Hibiscusa oraz wiciokrzewu.Bazę stanowią nuty wanilii.

Perfumy powstały przy współpracy z ElizabethArden. Premiery nowego zapachu będą odbywać się będą w dwóch etapach. Pierwszy z nichrozpoczyna sięw Stanach Zjednoczonych, Puerto Rico,Australii i Nowej Zelandiiw październiku tego roku.Wwersji finalnejw Europie pojawi się 12 miesięcy później, jesienią2012 roku.

Perfumy nazywają się Wonderstruck. Nazwa zapachu pochodzi z jednej ze znanych piosenek wokalistki - Enchanted.

Taylor Swift fot. AP Photo/Peter Kramer/AG

Zobaczcie też:

Fryzury na lato w stylu gwiazd - galeria pełna inspiracji

Fryzury na lato