Nowość - brązujący jedwab do ciała

Marka Delia Cosmetics wprowadziła właśnie na rynek nowość w postaci brązującego jedwabiu do ciała. Jest polecany szczególnie dla osób o skórze wrażliwej.
Brązujący jedwab do ciała Marka Delia Cosmetics wprowadziła właśnie na rynek nowość. Marka Delia Cosmetics wprowadziła właśnie na rynek nowość w postaci brązującego jedwabiu do ciała. Jest polecany szczególnie dla osób o skórze wrażliwej. Kosmetyków brązujących znamy wiele. Te najczęściej przez nas stosowane mają konsystencję balsamu lub sprayu. Jednak brązujący jedwab jest nowością. Polecany zwłaszcza osobom o skórze wrażliwej. Oprócz właściwości nadających skórze koloryt - nawilża i podtrzymuje efekty opalania. Według producenta, nadaje skórze złocistą barwę. W preparacie znaleźć można proteiny jedwabiu oraz bazy silikonowej. Dzięki temu preparat wspomaga utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia skóry, która ma stać się bardziej miękka i delikatna w dotyku. Efekt ten potęguje D-pantenol, który wpływa również łagodząco i kojąco na naskórek. Ekstrakt z imbiru ma poprawiać elastyczność i jędrność skóry, a także opóźnia procesy jej starzenia się. Konsystencja ułatwia równomierne rozprowadzanie, nie pozostawiając smug. Może stanowić również dobre rozwiązanie dla wstępnego przygotowania ciała do kąpieli słonecznej, jak również do podtrzymania opalenizny. Jedwab do ciała kosztuje 14 złotych.

Kosmetyków brązujących znamy wiele. Te najczęściej przez nas stosowane mają konsystencję balsamu lub spray'u. Jednak brązujący jedwab jest nowością. Polecany zwłaszcza osobom o skórze wrażliwej. Oprócz właściwości nadających skórze koloryt - nawilża i podtrzymuje efekty opalania.

Według producenta nadaje skórze złocistą barwę. W preparacie znaleźć można proteiny jedwabiu oraz bazy silikonowej. Dzięki temu preparat wspomaga utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia skóry. ma stać się bardziej miękka i delikatna w dotyku. Efekt ten potęguje D-pantenol, który wpływa również łagodząco i kojąco na naskórek.

Ekstrakt z imbiru ma poprawiać elastyczność i jędrność skóry, a także opóźnia procesy jej starzenia się. Konsystencja ułatwia równomierne rozprowadzanie nie pozostawiając smug. Może stanowić również dobre rozwiązanie dla wstępnego przygotowania ciała do kąpieli słonecznej, jak również do podtrzymania opalenizny.

Brązujący jedwab do ciała marki Delia Cosmetics

Cena: 14zł

 

Zobacz też:

Christina Aguilera w kampanii swojego nowego zapachu

Christina Aguilera - Secret Potion

Więcej o: