Karlie Kloss w nowej kampanii kosmetyków Diora. Rządzi granat!

Kampanie reklamowe kosmetyków Diora mają w sobie niepowtarzalny urok. Najnowsze zdjęcia Karlie Kloss zdają się to jedynie potwierdzać.
Karlie Kloss w kampanii kosmetyków Diora W najnowszej kampanii kosmetyków do makijażu Dior rządzą granaty Kampanie reklamowe kosmetyków Diora mają w sobie niepowtarzalny urok. Najnowsze zdjęcia Karlie Kloss potwierdzają to tylko. W najnowszej kampanii rządzą granaty W najnowszej kampanii kosmetyków do makijażu Dior - rządzą granaty. Mimowolnie na myśl przychodzą słowa założyciela marki, że granat to jedyny kolor, który może konkurować z czernią. I to właściwie się zgadza. Te uniwersalne odcienie pasują każdemu. Dotyczy to nie tylko szeroko rozumianej stylizacji, ale również makijażu. Niezależnie od tego, jaki jest twój typ urody, jaki masz kolor oczy czy włosów, make up w odcieniach grafitu, granatu oraz szarości z pewnością będzie ci pasował. W jesiennej kampanii Dior było to hasłem przewodnim. Na najnowszych zdjęciach reklamowych możemy podziwiać piękną Karlie Kloss. W makijażu oka warto postawić na szafiry i szarości. Głębokie, morskie kolory również będą bardzo modne. Za pomocą takich barw można stworzyć wieczorowy smokey eyes. Bardzo podoba nam się również dobór odcieni lakierów do paznokci. Takie odcienie królują już od dłuższego czasu na światowych wybiegach mody!

W najnowszej kampanii kosmetyków do makijażu Dior - rządzą granaty. Mimowolnie na myśl przychodzą słowa założyciela marki, że granat to jedyny kolor, który może konkurować z czernią.

I to właściwie się zgadza. Te uniwersalne odcienie - pasują każdemu. Dotyczy to nie tylko szeroko rozumianej stylizacji, ale również makijażu. Niezależnie od tego jaki jest twój typ urody, jaki masz kolor oczy, czy włosów - make up w odcieniach grafitu, granatu oraz szarości - z pewnością będzie ci pasował.

W jesiennej kampanii Dior było to hasłem przewodnim. Na najnowszych zdjęciach reklamowych możemy podziwiać piękną Karlie Kloss.

W makijażu oka - warto postawić na szafiry i szarości. Głębokie, morskie kolory również będą bardzo modne. Za pomocą takich barw można stworzyć wieczorowy smokey eyes.

Nowa kolekcja kosmetyków Dior

Nowa kolekcja kosmetyków Dior

Bardzo podoba nam się również dobór odcieni lakierów do paznokci:

Lakiery z jesiennej kolekcji marki Dior

 

 

Takie odcienie królują już od dłuższego czasu na światowych wybiegach mody!

Nowy, modny kształt paznokci

jak podoba wam się propozycja kolorystyczna w nowej linii kosmetyków Dior?
Więcej o: