Kelly Osbourne i jej sposoby na utratę wagi

Kelly Osbourne przez ostatnie 2 lata bardzo dużo schudła. Niewątpliwie stało się tak dzięki regularnej i ciężkiej pracy. Gwiazda ma swój własny sekret, który dodatkowo - zawsze poprawia jej humor.
Kelly Osbourne sposoby na utratę wagi Kelly Osbourne przez ostatnie 2 lata bardzo dużo schudła Kelly Osbourne znalazła już swój sposób na poprawę nastroju i zgubienie zbędnych kilogramów. Ćwiczenia na siłowni są dla niej najlepszym sposobem na to. Kelly Osbourne wybrała już swój sposób na poprawienie nastroju i zgubienie zbędnych kilogramów. Ćwiczenia na siłowni są dla niej najlepszym sposobem na poprawienie humoru. Według niej nic nie sprawdza się lepiej. Gwiazda uzależniła się od treningów! Spadek wagi Kelly zawdzięcza skrupulatnemu przestrzeganiu diety oraz regularnym i wymagającym treningom. Okazuje się, że dziś dla Kelly siłownia stała się niemal drugim domem. - Przed kilkoma tygodniami zaczęłam ćwiczyć na siłowni jak nigdy wcześniej! Bardzo podoba mi się moje nowe centrum sportu, a ćwiczenia sprawiają, że wydzielają się endorfiny i poprawia się mój nastrój. Teraz próbuję nowych rzeczy. Nie znoszę biegać, ale mój trener fitness pokazał mi na to inny sposób. Biegasz z przerwami po minucie i zanim się zorientujesz, masz za sobą pół godziny treningu na bieżni! - wyjaśniła w jednym z wywiadów. Córka znanego artysty tak pokochała zajęcia na siłowni, że właśnie tam umawia się teraz ze znajomymi. - Siłownia to świetnie miejsce na spotkania. Jest blisko mojego domu i często widuję się tam z przyjaciółmi - przyznała. To dosyć zabawne, bo polega na tym samym, co chodzenie do pubu, a jednak jest dużo zdrowsze - dodała gwiazda reality show "Rodzina Osbourne'ów". Efekty, jakie w ciągu ostatniego czasu udało się wypracować celebrytce imponują! Wymagało to z pewnością wiele poświęceń. Jak widać jednak, konsekwentne dążenie do celu owocuje. W przypadku Kelly Osbourne - nie ma co do tego wątpliwości.

Kelly Osbourne wybrała już swój sposób na poprawienie nastroju i spadek zbędnyck kilogramów. Ćwiczenia na siłowni są dla niej najlepszym sposobem na poprawienie humoru - informuje PAP. Według niej, nic nie sprawdza się lepiej. Gwiazda uzależniła się od treningów! Spadek wagi - Kelly zawdzięcza skrupulatnemu przestrzeganiu diety oraz regularnym i wymagającym treningom. Okazuje się, że dziś dla Kelly siłownia stała się niemal drugim domem.

Według informacji z PAP, Kelly twierdzi:

Przed kilkoma tygodniami zaczęłam ćwiczyć na siłowni jak nigdy wcześniej! Bardzo podoba mi się moje nowe centrum sportu, a ćwiczenia sprawiają, że wydzielają się endorfiny i poprawia się mój nastrój. Teraz próbuję nowych rzeczy. Nie znoszę biegać, ale mój trener fitness pokazał mi na to inny sposób. Biegasz z przerwami po minucie i zanim się zorientujesz, masz za sobą pół godziny treningu na bieżni! - wyjaśniła w jednym z wywiadów".

Córka znanego artysty tak pokochała zajęcia na siłowni, że zamiast restauracji - właśnie tam umawia się teraz ze znajomymi:

Siłownia to świetnie miejsce na spotkania. Jest blisko mojego domu i często widuję się tam z przyjaciółmi" - przyznała. To dosyć zabawne, bo polega na tym samym, co chodzenie do pubu, a jednak jest dużo zdrowsze" - dodała gwiazda reality show "Rodzina Osbourne'ów".

My jesteśmy pod dużym wrażeniem efektów jakie w ciągu ostatniego czasu udało się wypracować celebrytce! Wymagało to z pewnością wiele poświęceń. Jak widać jednak, konsekwentne dążenie do celu ma widoczne plusy. W przypadku Kelly Osbourne - nie ma co do tego wątpliwości.

Zajrzyjcie też do naszej galerii!

Kelly Osbourne z rodziną na Festiwalu Filmowym Tribeca

 

Polecamy:

Dieta, którą polubisz od razu!

Więcej o: