Rihanna w luksusowych okularach ze skóry

Oprócz swoich perfum Reb'l Fleur Rihanna pokazała w Londynie niesamowite okulary. Model marki Linda Farrow jest pokryty... wężową skórą.

Rihanna może zaliczyć pobyt w Londynie do udanych. Premiera jej perfum zainteresowała media, głównie z powodu stylizacji piosenkarki. Na konferencji prasowej Rihanna zaprezentowała turkusowy pierzasty strój z kolekcji Antonio Berardi Resort 2012. Barbadoska wyglądała trochę jak tropikalne ptaszysko, ale zebrała głównie dobre recenzje modowe.

Lulę jednak zachwycił drobny szczegół stroju Rihanny - okulary przeciwsłoneczne. Pochodzą one z linii Linda Farrow Luxe. Droższa i elegantsza podkolekcja składa się tylko z 9 modeli, robionych ręcznie z materiałów najwyższej jakości. Tematem przewodnim jest vintage. Rzeczywiście, okulary w stylu retro powleczone mleczną skórą węża to szczyt dekadencji.

Niestety, dekadencja ma swoją cenę. Przeciętna polska pensja wystarczyłaby na okulary Lindy Farrow i butelkę szampana Veuve Clicquot, żeby oblać ten zakup. Jeśli macie ochotę na takie szaleństwo albo przeczuwacie rychły koniec świata, okulary są dostępne w sklepie Coggles.com za cenę 507 euro.

Zobacz też:
Kostiumy kąpielowe w stylu Rihanny

Więcej o: