Joanna Horodyńska na Warsaw Fashion Weekend - hit czy kit?

Joanna Horodyńska wystąpiła na Warsaw Fashion Weekend w sukience i kołnierzu Łukasza Jemioła i oryginalnych brokatowych botkach - jak oceniacie tę stylizację?

Joanna Horodyńska jest fanką projektów Łukasza Jemioła. Nie tylko pojawia się na jego pokazach, ale też chętnie nosi kreacje jego autorstwa. Jak na przykład na imprezie Warsaw Fashion Weekend.

Horodyńska była gospodynią tego eventu. Zgromadzonych gości witała w opływowej sukience w kolorze spłowiałej żółci i w kołnierzu z lamy. Obie rzeczy pochodzą z jesienno-zimowej kolekcji Jemioła, prezentowanej w maju na Fashion Week Poland i później na pokazie w warszawskim Och-Teatrze.

Gwiazda dopasowała do nich małą złotą torebkę-worek i brokatowe botki na wygiętym obcasie. Niecodzienne obuwie oczywiście spotkało się ze sporym zainteresowaniem. Pewnie dlatego, że buty wyglądają trochę jak z komiksu, a trochę jak z bajki Disneya. Jest to model z linii jesień/zima 2011 Miu Miu, dostępny też w srebrze oraz z paskami z różowej skóry. Cena tych niezwykłych butów to ok. 2700 zł.

Całość stanowi na pewno interesujące i być może nieco kontrowersyjne zestawienie, ale Horodyńska nie od dziś lubi przekraczać modowe granice. Po raz kolejny łączy też luksusowe marki z rodzimymi (wcześniej np. MMC). Bardzo podoba nam się idealne dobranie złotych butów i złotej torebki, a także korespondujący z makijażem czekoladowy manicure. Jeśli chodzi zaś o połączenie tych wszystkich elementów z prostą sukienką i wełnianym kołnierzem - tu ocenę pozostawiamy wam.

Zapraszamy do głosowania w naszym sondażu!

Więcej zdjęć Joanny Horodyńskiej w GALERII


Stylizacja Joanny Horodyńskiej to: