Szpilki z łańcuchem Marion Cotillard - hit czy kit?

Szpilki z łańcuchem w roli sznurówki zadebiutowały w wiosenno-letniej kolekcji Diora. Ostatnio założyła je twarz marki, aktorka Marion Cotillard. Oryginalny łańcuch to hit czy kit?

Marion Cotillard pojawiła się na paryskiej premierze filmu "Contagion" (w polskich kinach już w ten weekend). Gwiazda wciela się w jedną z bohaterek thrillera, a na ekranie partnerują jej m.in. Jude Law, Matt Damon i Gwyneth Paltrow.

Na oficjalny, galowy pokaz filmu Cotillard wybrała look z ostatniej, wiosenno-letniej kolekcji Christiana Diora. Zaskoczenia nie było - w końcu aktorka jest twarzą marki. Co więcej, gwiazda skopiowała stylizację z wybiegu - dość nieudolnie, bo zabiła klimat retro, w jakim utrzymana jest cała kolekcja, decydując się na nietrafioną fryzurę i szpilki w brzydkim odcieniu różu (też od Diora).

Skupmy się jednak właśnie na tych szpilkach, bo są całkiem interesujące. Zdobi je długi metalowy łańcuch, który pełni rolę sznurówki (?). Dzięki tej ozdobie buty nie są zbyt słodkie, można je spokojnie dopasować do bardziej rockowej stylizacji. Jednak modelka na wybiegu u Diora miała czarny model, który na pewno prezentował się lepiej niż różowy wybrany przez Cotillard.

Dior wiosna/lato 2012

Myślicie, że taki rodzaj "łańcuchowych szpilek" stanie się hitem? A może dom mody Dior po prostu dramatycznie szuka oryginalności (po wpadce z kolekcją Haute Couture, zmiażdżoną przez dziennikarzy)? Jak myślicie? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Więcej zdjęć w GALERII

Jak oceniasz oryginalne szpilki Diora?
Więcej o: