Monika Olejnik w sukience z kolekcji Versace dla H&M

W środę Monika Olejnik wyszła z butiku z trzema torbami kreacji z kolekcji Versace dla H&M, a już w czwartek wystąpiła w jednej z nich. Naszym zdaniem popełniła modową gafę.

W środę, podczas przedpremiery kolekcji Versace dla H&M w salonie marki na ul. Marszałkowskiej, Monika Olejnika była jedną z tych osób, które kupiły najwięcej. Wychodziła ze sklepu z trzema torbami pełnymi kolorowych, trochę kiczowatych kreacji projektu Donatelli Versace. Bez względu na to, czy pasują do jej stylu, czy nie, postanowiła je mieć. W jednej z nich - krótkiej, niebiesko-zielonej sukience, wystąpiła już następnego dnia.

A było to przy okazji gali wręczenia Dziennikarskiej Nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego. Impreza miała dość oficjalny charakter - pojawiły się na niej takie osobowości, jak np. Krystyna Janda (w małej czarnej), Janina Paradowska (w szykownym wydaniu), Małgorzata Niezabitowska (w czarnej sukience i czerwonym sweterku) czy Kora (nawet ona postawiła na elegancką czerń). W takim towarzystwie i na wydarzeniu tej rangi, Olejnik w kolorowej, imprezowo-wakacyjnej sukience Versace wyglądała co najmniej dziwacznie:

Monika Olejnik w sukience Versace dla H&M

Zważywszy na okoliczność, kreacja przywodzi na myśl osławioną sukienkę z napisami "sexy, love", w jakiej w 2002 roku żona premiera Millera powitała cesarską parę Japonii (pamiętacie?).

Wrażenie pewnej niestosowności potęgowała dodatkowo klasyczna torba-shopperka Chloe (w stylu Angeliny Jolie czy Mirandy Kerr), dobrana do stylizacji chyba w biegu i bez chwili namysłu.Nie mówiąc już nawet o tym, że sukienki z kolekcji Versace dla H&M zarezerwowane są raczej dla dużo młodszych osób.

Intensywna zieleń, niebieskie serca, długie frędzle - czy taki ubiór aby na pewno pasuje poważnej, szanowanej dziennikarce? Oczywiście, nie mamy nic przeciwko ekscentryzmowi, jednak o tyle, o ile jest on w dobrym guście. W wypadku Olejnik nie był.

Z drugiej strony, może wkładając sukienkę ze sławnej kolekcji Versace dla H&M, Olejnik chciała podkreślić swój status fashionistki?

A co wy myślicie o tej stylizacji? Jesteśmy bardzo ciekawi waszych opinii.

Więcej zdjęć w naszej GALERII

Zobacz też:

Reportaż z otwarcia stoiska Versace dla H&M