Sonam Kapoor czy Anja Rubik?

Bollywoodzka gwiazda Sonam Kapoor wystąpiła ostatnio w tej samej kreacji, co Anja Rubik we wrześniu na imprezie Apart - Diamant Mon Amour. Czerwona suknia Prabala Gurunga jak widać pasuje i brunetce, i blondynce, choć naszym zdaniem to Rubik prezentuje się w niej lepiej.

Prabal Gurung zdobywa kolejne rzesze fanek po różnych stronach globu. W jego projektach zakochała się ostatnio młodziutka gwiazda Bollywood, Sonam Kapoor. Córkę bogatego producenta filmowego, od najmłodszych lat szykowaną na gwiazdę, z pewnością stać na wszystko to, co najlepsze. Dlatego Sonam ma w swojej szafie co najmniej kilka kreacji Gurunga, m.in. różowo-czarną suknię z kolekcji Resort 2012:

Prabal Gurung Resort 2012 Sonam Kapoor

Ostatnio, podczas premiery kolejnej części filmu "Mission Impossible" w luksusowym hotelu Taj Mahal,  bollywoodzka aktorka wystąpiła w czerwonej kreacji z kolekcji jesiennej:

The fall 2011 collection of designer Prabal Gurung is modeled during Fashion Week in New York, Saturday, Feb. 12, 2011. (AP Photo/Richard Drew)

Tę samą sukienkę we wrześniu miała na sobie Anja Rubik. Modelka pojawiła się w niej na galowej kolacji wydanej przez markę Apart promującej kampanię Diamant - Mon Amour. Anji zarzucano wtedy, że drastycznie schudła, choć samą suknię powszechnie chwalono.

W przeciwieństwie do Kapoor, Rubik ukryła częściowo czarny skórzany pas zdobiący suknię. Postawiła też na ozdobne sandałki od Giuseppe Zanotti, podczas gdy Sonam wybrała bardziej klasyczny model od Burberry.Jej look uzupełniła mała torebka marki Bottega Veneta.

Żadna z gwiazd nie zaliczyła modowej wpadki, jednak naszym zdaniem to Anja Rubik prezentowała się w kreacji Gurunga bardziej stylowo. Kapoor nie udało się oddać charakteru sukienki, zbytnio go "wygładziła".

A wy, jak myślicie? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Dużo więcej zdjęć Anji Rubik i Sonam Kapoor znajdziecie w GALERII

Kto wygląda lepiej, Sonam Kapoor czy Anja Rubik?