Lea Michele czy Marta Żmuda Trzebiatowska?

Niebieska suknia do ziemi z krótkim rękawkiem i seksownym rozcięciem na dwóch zupełnie różnych gwiazdach. I, co ważne, nie jest to ta sama sukienka.

Błękit wraca do łask, a dokładniej różne jego odcienie - od bardzo jasnego po kobaltowy. Nie dość, że jest to modny kolor, to na dodatek bardzo twarzowy - pasuje i blondynkom i brunetkom, bez względu na typ urody.

Na kreację w tym stylowym odcieniu zdecydowały się dwie znane aktorki - Marta Żmuda Trzebiatowska i Lea Michele. Choć sukienki, jakie założyły, wyglądają niemal identycznie, są to inne marki.

Kreacja Żmudy Trzebiatowskiej to model z zeszłorocznej wiosenno-letniej kolekcji La Manii. W minionym roku Marta była praktycznie w stu procentach wierna tej marce i trzeba przyznać, ze w jej projektach prezentowała się zjawiskowo. Do sukienki aktorka dobrała karmelowe sandałki na szpilce oraz długie, złote kolczyki (również od La Manii). W takim wydaniu wystąpiła podczas gali Kobieta Roku Glamour (dla zainteresowanych - statuetkę zdobyła wtedy Doda):

Marta Żmuda-Trzebiatowska

Lea Michele, gwiazda serialu "Glee", wybrała kreację o niemal identycznym fasonie (odcinana góra, krótki rękawek, prosty dekolt, rozcięcie i długość maxi). Jej suknię zaprojektował Peter Som i pojawiła się ona na wybiegu jego najnowszej kolekcji - wiosna/lato 2012. Aktorka praktycznie zrezygnowała z biżuterii, a jej look uzupełniły tylko metaliczne szpilki:

Lea Michele

Zwykle polscy projektanci posądzani są o kopiowanie zagranicznych marek. Tym razem było raczej odwrotnie... Ciekawe, czy La Mania zarzuci Somowi plagiat... :)

Więcej zdjęć obu aktorek w GALERII

Czyja stylizacja podoba wam się bardziej, Lei Michele czy Marty Żmudy Trzebiatowskiej? Zagłosujcie w naszym sondażu.

Czyja stylizacja podoba ci się bardziej?
Więcej o: