Powiększone pośladki - czy to jest ładne?

Operacje plastyczne w natarciu - także poza twarzą i dekoltem!

Chirurgia plastyczna oferuje coraz to dziwniejsze zabiegi. Na każdą zachciankę, dewiację i kompleks znajdzie się lekarstwo. W dzisiejszych czasach można zoperować nawet kolana, by wyglądały młodziej, cokolwiek ma to znaczyć...

Coraz popularniejsze staje się nie tylko powiększanie piersi, ale i pośladków, co w naszej kulturze wydaje się nie do pomyślenia. To po to katujemy się dietami i ćwiczeniami, żeby zaraz zmienić zdanie i powiększyć pupę, bo nastanie taka moda?

Przedstawicielkami wyznania "duże pośladki są piękne" są: Jennifer Lopez, Kim Kardashian, Nicki Minaj, Coco i poniekąd Beyonce. Trend wywodzi się z kultury afrykańskiej, stąd to właśnie panie o ciemnej karnacji poddają się takiej operacji najchętniej.

coco

Subiektywnie pisząc, nie popieramy operacji plastycznych w formie nieuzasadnionych oszpeceniem czy kompleksami "zachcianek". Tym bardziej przykre jest to, że większość kobiet pozwala włożyć sobie implanty w pośladki i zapłacić za to kilkanaście tysięcy złotych tylko po to, by być atrakcyjniejszą seksualnie dla określonej grupy mężczyzn. To już chyba wolimy modę na szczupłość...

Obejrzyjcie GALERIĘ dwóch posiadaczek największych pup w show-biznesie - Nicki Minaj oraz Coco (żony Ice T) i napiszcie co sądzicie na temat takiego rodzaju "upiększania"!

Czytaj dalej:

Lady Gaga

Najciekawsze wizaże Lady Gagi

Paris Hilton

Fryzjerskie metamorfozy Paris Hilton