Rihanna czy Joanna Horodyńska - która wygląda lepiej w spodniach Alexandra Wanga?

Rihanna jak Joanna Horodyńska - piosenkarka wystąpiła w takich samych spodniach, w jakich na początku marca zaprezentowała się Joanna Horodyńska. Która wyglądała lepiej?

Botaniczny print to - jak wiadomo - wielki hit sezonu wiosna/lato 2012. W Polsce jako pierwsza ten modny wzór zaprezentowała stylistka i specjalistka od mody, Joanna Horodyńska, a w USA roślinny nadruk pokochała trendsetterka Rihanna. Jak się okazuje, obu paniom spodobał się nie tylko ten sam wzór, ale i identyczne spodnie od Alexandra Wanga (ok. 1200 zł):

Alexander Wang

Niebieskie spodnie zdobione kwiatowym printem i o fakturze przypominającej nieco rybią łuskę pochodzą z linii wiosna/lato 2012. Na wybiegu u wanga pojawiły się w wersji szaro-granatowej oraz w połączeniu z krótką kurtką i (uwaga!) kaskiem:

Alexander Wang SS 2012

Jako pierwsza w modnych spodniach wystąpiła Horodyńska. Było to przy okazji prezentacji wiosennej ramówki stacji Polsat Cafe. Po Joannie w spodniach w botaniczny wzór zaprezentowały się też Ada Fijał i Anna Przybylska (zobacz).Stylistka zestawiła spodnie z topem w identyczny wzór, z jasnym paskiem vintage oraz ze szpilkami marki Givenchy. Horodyńska jest fanką Wanga - jego kreację włożyła też m.in. na pokaz Triumpha z gościnnym udziałem supermodelki Heleny Christensen (zobacz).

Rihanna połączyła błękitne spodnie z niebieską koszulą dżinsową a'la lata 90'. Tym samym przydała całkiem eleganckiej stylizacji szczypty luzu. Ciemne okulary (jak na gwiazdę przystało), burza blond loków i czerwona szminka - seksowne połączenie! Rihanna do spodni dopasowała również białe szpilki od Wanga, model "Joan". Choć "dopasowała" to może stwierdzenie trochę na wyrost - w końcu właśnie taki zestaw widnieje na stronie Alexandra Wanga:

Alexander Wang 2012

Jak sądzicie, kto nosi spodnie w botaniczny print lepiej - Rihanna czy Joanna Horodyńska? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Więcej zdjęć w GALERII

Która lepiej - Rihanna czy Horodyńska?
Więcej o: