Jennifer Lopez czy Emma Stone - która wyglądała lepiej w sukience Lanvin?

J.Lo czy Emma Stone - która gwiazda prezentowała się lepiej w różowo-czarnej sukience z motywem węża od Lanvin?

No to stylista popełnił niemałą wpadkę Znając Jennifer Lopez i jej naturę prawdziwej diwy (gwiazda każe m.in.  tapetować na biało pokoje hotelowe, w których ma się zatrzymać,  a wokół łóżka rozrzucać białe kwiaty oraz dostarczać sobie podczas koncertów specjalny, przygotowywany w Los Angeles catering), można przypuszczać, że piosenkarka nie była zbyt zadowolona, gdy okazało się, że kreację od Lanvin już wcześniej miała na sobie inna gwiazda. I to nie byle jaka, bo sama Emma Stone - aktorka uchodząca za jedną z najlepiej ubranych kobiet w Hollywood.

Kreacja, o której mowa, to charakterystyczny projekt marki Lanvin z motywem węża utworzonym z kryształków Swarovskiego. Sukienka pochodzi z kolekcji na sezon wiosna/lato 2012:

Lanvin

J.Lo wstąpiła w tej tzw. wężowej sukience podczas wielkiej konferencji prasowej promującej jej pierwszą światową trasę koncertową - 2012 Mega Tour. I trzeba przyznać, że wyglądała w niej pięknie. Stylista dobrał też idealne do tej kreacji czarne szpilki na podwyższeniu marki Giuseppe Zanotti. Szkoda tylko, że zdecydowano się na lekko potargany, młodzieżowy kucyk. Gładka, minimalistyczna fryzura lepiej wyeksponowałaby piękną kryształową aplikację.

 

Jennifer Lopez, j.lo, lanvin

Przypomnijmy, że identyczna sukienkę Emma Stone miała na sobie podczas przyjęcia zorganizowanego przez "W Magazine", poprzedzającego galę rozdania Złotych Globów. Ona również nie zdecydowała się na gładkie upięcie, lecz postanowiła rozpuścić włosy (kiepski wybór). Jej stylizację uzupełniły: minimalistyczna torebka w kolorze nude i czarne klasyczne szpilki, obie rzeczy od Lanvin:

Emma Stone, lanvin

 

Która gwiazda wyglądała w kreacji Lanvin lepiej?

Dużo więcej zdjęć obu stylizacji znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: