Joanna Przetakiewicz, Tilda Swinton i Vanessa Paradis na pokazie Chanel Cruise 2012/13 - zobacz

Joanna Przetakiewicz w kreacji La Manii i toczku z logo Chanel, Tilda Swinton w zimowym płaszczu i Vanessa Paradis w kolorowej letniej sukience - jak wyglądały gwiazdy na pokazie najnowszej kolekcji Chanel?

Karl Lagerfeld nie próżnuje. Najbardziej zapracowany projektant świata właśnie zaprezentował najnowszą kolekcję dla domu mody Chanel - Cruise 2013. Więcej o wydarzeniu i o samej kolekcji przeczytacie tutaj. Tymczasem przyjrzyjmy się stylizacjom gwiazd, jakie specjalnie z tej okazji zjechały do Wersalu.

Jak wiadomo, ukochaną muzą Lagerfelda jest Vanessa Paradis. Gwiazda pojawia się na każdym pokazie Chanel, oczywiście zawsze w kreacji marki. Tym razem Paradis wybrała połyskującą sukienkę w kolorze błękitu z kolorowym wzorem. Kreacja pochodzi z poprzedniej kolekcji Cruise.

Tilda Swinton co prawda pojawiła się na pokazie Lagerfelda u boku innego projektanta - Haidera Ackermanna - ale miała na sobie strój od Chanel. Aktorka jak zwykle zaprezentowała się bardzo oryginalnie. Choć wiosna w pełni, Tilda wystąpiła w długim wełnianym płaszczu z jesiennej kolekcji Chanel:

Chanel

Dobrała do niego prostą białą koszulę i spodnie z poszerzanymi nogawkami w stylu lat 70. Jej look zwieńczyły okulary od Chanel.

Na wydarzeniu tej rangi nie mogło oczywiście zabraknąć przyjaciółki Karla Lagerfelda - Joanny Przetakiewicz. Dyrektor kreatywna La Manii znów prezentowała się bez zarzutu. Miała na sobie efektowny biały komplet uszyty specjalnie na tę okazję - oczywiście z metką „La Mania”. Jako dodatki wybrała torebkę vintage projektu Lagerfelda oraz zabawny stroik z logo marki Chanel. Elegancko, ale z przymrużeniem oka.

Przetakiewicz na pokaz Lagerfelda zabrała swoich synów - Aleksa i Filipa:

Joanna Przetakiewicz na pokazie Chanel w Wersalu, Cruise 2012

Jak napisała na swoim blogu, po prezentacji kolekcji wszyscy przenieśli się do Grand Canal, gdzie odbyło się tzw. cocktail party. Podczas imprezy koncert dała Alice Dellal, twarz linii torebek Chanel Boy. Na przyjęciu pojawiły się też inne osoby, które oglądały pokaz Chanel z pierwszego rzędu, w tym m.in. sławna it girl Miroslava Duma.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII