Rihanna na koncercie w Londynie - jej najgorsza stylizacja w historii...? [ZDJĘCIA]

Czy Rihanna ośmieszyła się ta kontrowersyjną stylizacją, czy może tylko przypieczętowała swój status ikony stylu, która nie boi się modowych eksperymentów - jak sądzicie?

Czy właśnie taką Rihannę kochamy? Chyba nie... Nie bez przyczyny zagraniczne portale nazwały jej ostatnią sceniczną stylizację „totalną klęską”. Lula podpisuje się pod tą opinią obiema rękami i zadaje kluczowe pytanie: co się dzieje z Rihanną?

Mamy wrażenie, że od jakiegoś czasu piosenkarka pragnie udowodnić, że nie liczy się z nikim i z niczym, jest absolutnie wolna (również w modowych wyborach) i ma wszystko za nic. To tłumaczyłoby umieszczanie swoich roznegliżowanych zdjęć na portalach społecznościowych i pokazywanie środkowego palca fotoreporterom przy każdej okazji. Czyżby olbrzymia sława jej się przejadła, czyżby opadła z sił i marzyła, by wszyscy zostawili ją w spokoju? A może jest to zwyczajnie kolejna ścieżka autopromocji oparta na skandalu?

Rihanna

Nie wiemy za bardzo, jak ustosunkować się do stroju, jaki gwiazda zaprezentowała podczas koncertu dla londyńskiego BBC Radio. Czarna kurtka vintage ze złotymi egipskimi zdobieniami, tandetne okulary w stylu bling-bling, oldskulowy T-shirt z nadrukiem stylizowany na przełom lat 80. i 90., obcięte kabaretki jako szorty, skórzany pas z frędzlami i sportowe buty projektu Kanye Westa dla NIKE. Ten kuriozalny zestaw nie mógł się udać.

A jednak kontrowersyjna stylizacja znalazła swoich zwolenników! Fani Rihanny zachwycają się lookiem swojej idolki na poświęconych jej fanpage'ach oraz na swoich blogach. Chwalą oryginalne okulary marki Mercura NYC, twierdząc, że idealnie pasują do "nowego stylu" Rihanny, wymieniają się też radami, gdzie najszybciej (i najtaniej) można kupić bluzkę z gepardami z wiosenno-letniej kolekcji Katie Eary.

A co wy sądzicie o stylizacji Rihanny? Jesteście na „tak”, czy może tak jak my uważacie, że była porażką? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Więcej zdjęć Rihanny w naszej GALERII

Jak oceniasz kontrowersyjną stylizację Rihanny?
Więcej o: