Edyta Herbuś, Ada Fijał, Dorota Williams, Łukasz Jemioł, Agnieszka Maciejak i inni na konferencji 6. edycji konkursu Fashion Designer Awards [DUŻO ZDJĘĆ]

Spotkanie z jurorami oraz z laureatem poprzedniej edycji współprowadziła redaktor naczelna Lula.pl - Natalia Hołownia.

W czwartkowe popołudnie w hotelu H15 w Warszawie odbyła się konferencja 6. edycji prestiżowego konkursu dla młodych polskich projektantów Fashion Designer Awards. Na spotkaniu z przedstawicielami mediów stawiła się większość jurorów, którzy już wkrótce zdecydują, czyj talent będzie promowany w kraju i  na świecie.

Na kanapie w H15 zasiedli m.in. Edyta Herbuś, Ada Fijał, projektantka Agnieszka Maciejak, Mikołaj Komar, Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek z uwielbianego przez gwiazdy duetu Bohoboco, Łukasz Jemioł, Lidia Popiel, Dawid Tomaszewski i stylistka Dorota Williams. Jurorzy rozmawiali głównie o stylu lat 20. i 30. bowiem właśnie ten okres w modzie jest tematem przewodnim 6. edycji konkursu. Wśród zaproszonych gości była również prof. Anna Sieradzka, autorka bogato ilustrowanego albumu "Moda w przedwojennej Polsce". Na spotkaniu obecny był także Serafin Andrzejak, laureat poprzedniej edycji Fashion Designer Awards.

Miło nam poinformować, że konferencję współprowadziła redaktor naczelna serwisu Lula.pl, Natalia Hołownia. Razem z pomysłodawczynią i organizatorką Fashion Designer Awards, Joanną Sokołowską-Pronobis, rozmawiała z gośćmi wydarzenia. Następnie Sokołowska-Pronobis skierowała szereg pytań dotyczących mody i urody bezpośrednio do jurorów. Jeśli chodzi o ikony stylu lat 20. oczywiście padały takie nazwiska, jak Pola Negri i Marlena Dietrich. W końcu to one decydowały w tamtym okresie, co jest trendy. Natomiast na spotkaniu doskonałym stylem zachwycały przede wszystkim Edyta Herbuś, Ada Fijał oraz oryginalna jak zawsze Agnieszka Maciejak:

scena z: Agnieszka Maciejak, Edyta Herbu??, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPAAKPA

Dużo zdjęć z konferencji prasowej 6. edycji Fashion Designer Awards znajdziecie w naszej GALERII