Nicole Kidman jako Grace Kelly, księżna Monako. Wypadła przekonująco? [WYJĄTKOWY KONKURS!]

To była najważniejsza rola w karierze Kidman. Czy aktorka wyszła z niej zwycięsko?

Choć opinie o filmie "Grace. Księżna Monako" są różne, a w Cannes produkcja nie spotkała się z ciepłym przyjęciem (tu znajdziecie relację z wielkiej premiery>>), to jedno jest pewne - Nicole Kidman jako najsłynniejsza księżna wypadła doskonale. A było to niełatwe zadanie, bo zbliżająca się do 50-tki hollywoodzka aktorka wcieliła się na ekranie w trzydziestolatkę, która dodatkowo uchodziła za ikonę piękna i stylu:

Grace KellyEast News

Grace Kelly w niecałe 5 lat od debiutu na wielkim ekranie odebrała Oscara. Była ulubienicą samego Alfreda Hitchcocka, uchodziła za lodowatą piękność, ale po zdjęciach chętnie romansowała z kolegami z planu. W księciu Monako, Rainierze III Grimaldim, zakochała się podczas wizyty w Cannes. Swatał ich sam Arystoteles Onasis, partner śpiewaczki operowej Marii Callas, a później drugi mąż Jackie Kennedy. Czy była to miłość od pierwszego wrażenia? Nie wiadomo, ale podobno tak. Czy żyli długo i szczęśliwie? Na pewno nie. Bo życie w pałacu nie przypominało bajki. A jednak gwiazda podjęła wyzwanie i w dekadę po objęciu tytułu księżnej Monako (i ponad stu innych) była już ulubienicą swoich poddanych, wizytówką Monako na świecie, żywą legendą.

 grace KellyFot. WOE

Od zeszłego piątku film o życiu księżnej Grace - "Grace. Księżna Monako" - można oglądać w naszych kinach. Z tej okazji mamy dla was wyjątkowy konkurs, dzięki któremu będziecie mogły się poczuć jak księżniczki. Do wygrania mamy pięć apaszek z jedwabiu, dokładnie takich, jakie uwielbiała Grace Kelly, oraz luksusowe perfumy francuskiej marki Boucheron.

By wygrać te nagrody (perfumy za pierwsze miejsce, apaszki za pięć pozostałych, które wyróżnimy) opiszcie nam jak najtrafniej ponadczasowy styl księżnej Monako. Na odpowiedzi czekamy pod mailem: lula@agora.pl . Odpowiedzi wysyłajcie do północy dnia 25 maja. W poniedziałek, 26 maja, na naszym fanpage'u ogłosimy listę zwycięzców.

POWODZENIA!

Więcej zdjęć Nicole Kidman w roli księżnej Grace znajdziecie w naszej GALERII>>

Więcej o: