Joanna Przetakiewicz na pokazie Chanel oraz Dolce & Gabbana promowała La Manię. Za to La Mania w Warszawie promowała sztukę [ZDJĘCIA]

Joanna zaprezentowała się m.in. w czarnej spódniczce oraz w białym kombinezonie La Manii oraz z przepiękną torebką w kształcie perły od Chanel.

Ten sezon fashion weeków był dla szefowej La Manii wyjątkowo intensywny. Najpierw, podczas londyńskiego tygodnia mody, Joanna Przetakiewicz zaprezentowała projekty swojej marki w specjalnie stworzonym na tę okazję showroomie. Później udała się do Mediolanu, gdzie gościła na pokazach luksusowych domów mody Emilio Pucci oraz Dolce & Gabbana.

http://lamaniabyjoanna.eu

Na wybiegu u Pucciego pojawiły się m.in. Naomi Campbell, Natasha Polly czy Kendall Jenner. Jednak Przetakiewicz nie zdecydowała się na popularną selfie z żadną z gwiazd pokazu, ale z dyrektor wizerunkową marki, Laudomią Pucci. Szefowa La Manii wyjątkowo nie miała na sobie sukienki ze swojej własnej kolekcji, ale z linii Emilio Pucci - tym samym wyraziła swój szacunek dla dziedzictwa tego słynnego włoskiego domu mody.

Na pokazie Dolce & Gabbana Przetakiewicz wystąpiła już za to w czarnej spódniczce La Manii, którą zestawiła z białym topem wykończonym modnymi frędzlami od Jasona Wu oraz z seksownymi szpilkami z lakierowanej skóry marki Gucci:

http://lamaniabyjoanna.eu

Naszą ulubioną stylizacją Przetakiewicz z fashion weeków była jednak ta, jaką Joanna pochwaliła się na pokazie nowej kolekcji Karla Lagerfelda dla Chanel. Postawiła na monochromatyczny perłowobiały look. Miała na sobie modny dopasowany kombinezon z nogawkami-dzwonami a la lata 70. (projekt La Manii), a do niego perłowy jedwabny żakiecik od Valentino. Uwagę zwracała ozdobna torebka w kształcie perły, oczywiście od Chanel. Joanna pozowała do zdjęć m.in. z Anną Dello Russo, zaś kolejnego sukcesu Lagerfeldowi gratulowała osobiście:

http://lamaniabyjoanna.eu

Między włoskim a francuskim tygodniem mody Przetakiewicz wydała elegancką kolację dla swoich przyjaciół, a także dla wielbicieli sztuki. Wytworne wydarzenie było uroczystym otwarciem dni Warsaw Gallery Weekend. Kolację zaserwowano w jednej z najlepszych warszawskich restauracji - Der Elefant, mieszczącej się na Placu Bankowym. Specjalnie na tę okazje restauracja stworzyła pyszny tort w kształcie ikonicznego modelu sukienki La Manii , czyli uroczej "małej białej":

lamaniabyjoanna.eu

Więcej zdjęć z Paryża, Mediolanu oraz z warszawskiej imprezy znajdziecie w naszej GALERII>>

A tu znajdziecie nasz wywiad z Joanną Przetakiewicz:

Więcej o:
Skomentuj:
Joanna Przetakiewicz na pokazie Chanel oraz Dolce & Gabbana promowała La Manię. Za to La Mania w Warszawie promowała sztukę [ZDJĘCIA]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX