Gisele Bundchen promuje nową kampanię kultowych perfum Chanel No. 5, której jest gwiazdą [BACKSTAGE + TRAILER]

Już możemy zobaczyć pierwsze efekty współpracy tria Lagerfeld-Luhrmann-Bundchen. Oficjalną premierę kampanii zapowiedziano na 15 października. Film swoją premierę miał w otoczeniu gwiazd i muz dyrektora marki Chanel.

O tej współpracy mówi się od dawna, a już dziś możemy podziwiać jej pierwsze efekty. Chodzi oczywiście o nową twarz marki Chanel - supermodelkę Gisele Bundchen, oraz o film reklamowy autorstwa Baza Luhrmanna, w którym występuje. Dodajmy, że jest to kampania kultowych perfum Chanel no. 5.

Chanel

Ostatnio twarzą zapachu był... Brad Pitt. Tym razem Karl Lagerfeld uległ jednak urokowi gwiazdy wybiegów i zarazem najbogatszej modelce w branży. Nic dziwnego, że dyrektor kreatywny domu mody Chanel realizację kampanii powierzył Luhrmannowi - w końcu to właśnie on stworzył w 2004 roku wspaniałą kampanię z Nicole Kidman i Rodrigo Santoro:

Luhrmann, reżyser takich spektakularnych widowisk, jak "Wielki Gatsby" z Leonardo DiCaprio i Carey Mulligan czy "Moulin Rouge", doskonale wie, czym jest rozmach w stylu glamour. Pełną wersję filmu zatytułowanego "The One That I Want" zobaczymy już 15 października. Tymczasem trailer kampanii z Bundchen możemy obejrzeć już teraz:

W poniedziałek wieczorem w Nowym Jorku Lagerfeld wydał elegancką kolację dla zaprzyjaźnionych gwiazd i swoich muz, podczas której zaprezentowano kampanię z udziałem supermodelki. Oczywiście nie zabrakło samej Gisele Bundchen, która zachwycała w srebrnej mini z jesiennej kolekcji Haute Couture Chanel i pozowała z wielką piątką:

Gisele Bundchen attends the Chanel dinner celebrating No. 5 - The FilmCharles Sykes / Charles Sykes/Invision/AP

Zjawiły się także Poppy Delevingne, Lily Allen, Leigh Lezark oraz modelki Lily Aldridge, Crystal Reen, Toni Garrn, Karlie Kloss czy Lily Donaldson. Oczywiście każda z nich miała na sobie kreacje z metką Chanel. Nie zabrakło także reżysera Baz Luhrmanna, któremu tego wieczoru towarzyszyła żona.

GALERIA>>

Więcej o:
Skomentuj:
Gisele Bundchen promuje nową kampanię kultowych perfum Chanel No. 5, której jest gwiazdą [BACKSTAGE + TRAILER]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX