Trzecie urodziny domu handlowego VITKAC. Wśród zaproszonych gości Magda Mielcarz, Katarzyna Figura, Joanna Horodyńska i Jessica Mercedes Kirschner

Zobaczyć na parkiecie Joannę Horodyńską w duecie z Tomaszem Jacykowem - bezcenne!

Mijają już trzy lata, odkąd na modowej mapie Warszawy pojawiły się tak luksusowe butiki, jak Bottega Veneta, Saint Laurent, Gucci, Lanvin czy Louis Vuitton. Wszystkie mieszczą się w minimalistycznym i nowoczesnym wnętrzu domu handlowego Vitkac, który stanął w samym centrum stolicy, przy ulicy Brackiej 9. W miniony weekend multibrand obchodził swoje urodziny.

Na przyjęcie z szampanem, gorącymi i zimnymi daniami oraz pysznymi kolorowymi makaronikami przyszły gwiazdy, które często możemy zobaczyć w kreacjach z Vitkaca: Joanna Horodyńska, Magda Mielcarz, Michał Piróg, blogerka Jessica Mercedes Kirschner, Sabrina Pilewicz, Maja Bohosiewicz, Krzysztof Ibisz czy Katarzyna Figura. Mielcarz, Piróg, Bohosiewicz, Figura i Kirschner wystąpili w stylizacjach z metką Diesel.

VITKACKAPIF

Warto dodać, że Magda Miecarz bardzo często w w programie "The Voice of Poland", którego jest prowadzącą, ma na sobie stroje tej włoskiej marki.

MielcarzKAPIF

Na piątym piętrze Vitkaca, w ogromnej sali z widokiem na centrum Warszawy, jest specjalne obniżenie w parkiecie, wprost idealne do tańca. A jako że DJ serwował gościom wyjątkowo taneczne utwory, tańce trwały do wczesnych godzin rannych. Na parkiecie można było zobaczyć m.in. Tomasza Jacykowa z Joanną Horodyńską.

Więcej zdjęć w GALERII>>

Więcej o: