Półfinał Fashion Designer Awards 2015. Pokazy najzdolniejszych uczestników konkursu oglądały Sablewska, Horodyńska, Śródka, imprezę prowadziła Dorota Gardias [ZDJĘCIA]

Wybrano dziewięciu finalistów FDA. Dziesiątą osobę wybieracie Wy. Dowiedzcie się, jak to zrobić.

W sobotę po południu, w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy, odbył się półfinał konkursu Fashion Designer Awards. Młodzi projektanci zaprezentowali swoje dzieła członkom jury oraz klientom zgromadzonym wokół sceny. Gościem specjalnym wydarzenia była Maja Sablewska, ambasadorka marki Perwol.

Fashion Designer Awards: Maja SablewskaKAPIF

O najnowszych trendach, jakie będą królowały na ulicach tej wiosny, wypowiadała się redaktor naczelna Lula.pl, Natalia Hołownia. Z kolei Kaja Śródka i Ewelina Rydzyńska udzielały swoich stylizacyjnych porad klientkom ZT. Na scenie pojawiły się także Joanna Horodyńska, zasiadająca w tym roku w kapitule jury FDA, oraz jedna z projektantek duetu Bizuu, Zuzanna Wachowiak. Horodyńska wystąpiła w kombinezonie od Stelli McCartney, do którego dobrała efektowne bransolety marki APM Monaco, a Wachowiak w sukience marki Bizuu i z uroczą torebką od Olympii Le-Tan:

Olympia Le-TanLula.pl

Imprezę prowadziły wspólnie założycielka konkursu Joanna Sokołowska-Pronobis oraz gwiazda TVN - Dorota Gardias.

Do finału przeszło 9 zdolnych projektantów. Dziesiątą osobę wybieracie WY, głosując na stronie Fashion Designer Awards

Oto lista 9. finalistów:

1. Chmielewska Angelika

2. Filip Karolina

3. Gromadzińska Monika

4. Halarewicz Anna/ Hofman Magdalena

5. Jendryka Aleksandra

6. Murzyn Anna

7. Poraziński Dastin

8. Rafał Klaudia

9. Wójciak Michał

AKPA

Zapraszamy do naszej GALERII ZDJĘĆ