Ślub wnuka księżnej Grace Kelly. Panna młoda w 6 sukniach ślubnych (!), wśród gości księżniczka Charlotte, Lana del Rey, Eva Herzigova [DUŻO ZDJĘĆ]

Para wzięła dwa śluby, w Monako i we Włoszech. Suknie kuzynek i koleżanek panny młodej były równie efektowne co jej kreacja. A właściwie kilka kreacji, bo Beatrice przebierała się aż sześciokrotnie.

W Polsce dwie suknie ślubne to już całkiem dużo, a co dopiero sześć! OK, słyszałyśmy o pannach młodych, które przebierały się trzy razy, ale sześć...?! No cóż, na dworze w Monako standardy są najwyraźniej inne. Piękna Beatrice Borromeo, włoska arystokratka, modelka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, musiała mieć aż tyle kreacji ślubnych, bo "tak" mówiła dwukrotnie - najpierw w Monako, a potem na włoskiej wyspie należącej do rodu Borromeo, w posiadłości Rocca d'Angera.

 

We Włoszech piękna Beatrice miała na sobie dwie suknie od Giorgio Armaniego. Włoski projektant pochwalił się swoimi dziełami na Instagramie. W zabudowanej koronkowej sukience i klasycznym welonie Beatrice wystąpiła podczas części oficjalnej, a w efektowną białą kreację z jedwabnego tiulu przebrała się na wieczorne przyjęcie. Dzień wcześniej, podczas eleganckiej kolacji w gronie przyjaciół, przyszła panna młoda zaprezentowała się w lekkiej białej sukience w stylu boho.

Podczas ślubu cywilnego w Monako, Beatrice miała zaś na sobie liliową koronkową suknię od Valentino. Dobrała do niej urocza wiązankę z polnych kwiatów i taki sam wianek. Na późniejsze przyjęcie w ogrodzie panna młoda przebrała się w mniej zobowiązującą kreację, również od Valentino, a suknię numer sześć zaprezentowała gościom rano, podczas śniadania.

Pierre Casiraghi i Beatrice BorromeoInstagram

27-letni Pierre Casiraghi jest wnukiem księżnej Grace Kelly, a synem jej córki, księżniczki Karoliny. Jest siódmy w kolejce do tronu książęcego w Monako. Para poznała się podczas studiów na Uniwersytecie w Mediolanie. Są razem od ponad siedmiu lat. Na swój ślub zaprosili ponad 600 gości, w tym członków europejskich rodzin królewskich i arystokracji, a także przedstawicieli świata mody. Pojawili się m.in. księżna Norwegii Mette-Marit, księżniczka Monako Stefania oraz jej brat, książę Monako Albert, księżniczka Charlotte Casiraghi z mężem i synkiem, modelki Poppy Delevingne, Eva Herzigova oraz Anna Beatrice Barros, a także redaktor naczelna włoskiego "Vogue" Franca Sozzani i znana fashionistka Giovanna Battaglia. Nie zabrakło także piosenkarki Lany del Rey, która prawdopodobnie wystąpiła dla nowożeńców i ich gości podczas przyjęcia we Włoszech.

DUŻO ZDJĘĆ z podwójnego slubu Pierre'a i Beatrice znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: