Pokaz Balmain dla H&M w Nowy Jorku - Kendall Jenner, Gigi Hadid i Jessica Mercedes Kirschner [DUŻO ZDJĘĆ]

Dla gości zagrał boysband Backstreet Boys, a na widowni zasiadły m.in. Diane Kruger, Alexa Chung i Jessica Mercedes Kirschner.

Było wiadomo, że pokaz kolekcji Balmain dla H&M będzie dużym medialnym (i celebryckim) wydarzeniem. Otóż dyrektor kreatywny Balmain, Olivier Rousteing, blisko przyjaźni się z klanem Kardashian-Jenner, a także z najpopularniejszymi modelkami na świecie - Gigi Hadid, Karlie Kloss czy Rosie Huntington-Whiteley. Wszystkie one pojawiły się na pokazie w Nowym Jorku - niektóre zasiadły na widowni (Rosie), inne pojawiły się na wybiegu (Hadid, Kloss). Jednak gwiazdą numer jeden wydarzenia była z pewnością Kendall Jenner. Rousteing dosłownie nosił ją na rękach:

/Celebrities at  Balmain x H&M collection launchEastNews

Gwiazdy social mediów i modelingu zaprezentowały pełną kolekcję Balmain x H&M, jaka trafi do butików szwedzkiej sieciówki już 5 listopada (tu znajdziecie wszystkie modele i ceny). Po wybiegu w barokowo zdobionych kreacjach z metką Balmain kroczyły m.in. Alessandra Ambrosio, Jourdan Dunn, Jessica Stam, Joan Smalls, Devon Windsor i Constance Jablonski.

Balmain x H&M pokaz, Nowy JorkEastNews

Żeby jeszcze bardziej podkręcić mainstreamowy wymiar samego wydarzenia, jak i kolekcji, Rousteing zaprosił na swoją imprezę... słynny boysband z lat 90. - Backstreet Boys. Pamiętacie ich jeszcze? Nie tak dawno wystąpili w Polsce, ale czasy największej świetności mają już dawno za sobą:

 

Co ciekawe, marka H&M zaprosiła na swoje wielkie show polską blogerkę, Jessicę Mercedes Kirschner. Zdjęciami z przygotowań do pokazu Jess chwaliła się na swoim Instagramie. Miała m.in. możliwość przymierzenia strojów Balmain x H&M jeszcze przed ich oficjalną premierą. Zrobiła sobie także selfie z piosenkarką Elie Goulding oraz z samym Olivierem Rousteingiem:

DUŻO ZDJĘĆ z pokazu Balmain dla H&M w Nowym Jorku obejrzycie w naszej GALERII