Joanna Krupa nigdy nie wyglądała lepiej, niż na premierze nowego modelu Renault. Pozowała z Bogusławem Lindą u boku [ZDJĘCIA]

Ostatnio Krupa nieprzerwanie zachwyca stylizacjami. A ta suknia po prostu zapierała dech w piersiach. Joanna wyglądała niczym gwiazda Hollywood z lat 40.

Niełatwo było się dostać na tę premierę. Marka Renault do końca trzymała w sekrecie swojego nowego ambasadora. A został nim Bogusław Linda. Tego wieczoru pojawił się w eleganckim hotelu Hilton, gdzie odbywała się wielka gala, razem ze swoją żoną, Lidią Popiel. Wcześniej Linda wziął udział w sesji zdjęciowej promującej model Renault Talisman. Zdjęcia powstały we Florencji:

Bogusław Linda, Renault Talisman Renault Polska

Gwiazdą gali była także aktorka Katarzyna Glinka, która tak jak Linda jest twarzą marki Renault. Na premierze, jaką uświetniło widowisko 3D, muzyka na żywo oraz minirecital Ani Wyszkoni, pojawiła się również prowadząca show "Top Model. Zostań Modelką", Joanna Krupa. Dżoana, która niedawno miała na sobie suknię za 46 tys. zł, zachwyciła wszystkich wizerunkiem hollywoodzkiej gwiazdy lat 40. Miała na sobie przepiękną suknię z najnowszej kolekcji duetu Paprocki & Brzozowski . Dobrała do niej fryzurę w stylu retro oraz diamentową biżuterię. Wyglądała naprawdę wspaniale:

Constans PR/RENAULT

Imprezę prowadziła dziennikarka TVN Magda Mołek. Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie w naszej GALERII>>

Więcej o:
Skomentuj:
Joanna Krupa nigdy nie wyglądała lepiej, niż na premierze nowego modelu Renault. Pozowała z Bogusławem Lindą u boku [ZDJĘCIA]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX