Paris Fashion Week: Jessica Mercedes Kirschner, Maffashion i Doda na pokazie marki Maison Anoufa [NASZA RELACJA]

Blogerki postawiły na czerń, a Doda wybrała wyjątkowo efektowną (i wyjątkowo drogą) sukienkę mini.

W połowie grudnia do redakcji Lula.pl przyszła elegancka przesyłka. Znalazłyśmy w niej zaproszenie na pokaz nowej kolekcji marki Maison Anoufa, która swoje salony ma m.in. w Paryżu i w Cannes, a od niedawna obecna jest także w Polsce. W zestawie z kolekcji pret-a-porter wystąpiła m.in. Aneta Kręglicka, a ostatnio w sukni haute couture od Maison Anoufa pojawiła się aktorka Anna Janik (na galowej premierze filmu "Pitbull"):

Anna Janik, Maison AnoufaKolaż Lula.pl/WBF

Pokaz miał się odbyć w ramach prestiżowego paryskiego tygodnia mody Haute Couture, podczas którego swoje luksusowe kolekcje pokazują takie domy mody, jak Chanel, Dior oraz Givenchy. Okazało się, że zaproszenie na show Maison Anoufa otrzymały także Doda, Maffashion i Jessica Mercedes Kirchner. Nasz serwis reprezentowała redaktor naczelna - Natalia Hołownia:

 

Pokaz Maison Anoufa odbył się we wtorek wieczorem. Projektant Ylan Anoufa zaprosił swoich francuskich i polskich gości (jego partnerka jest Polką) do monumentalnej Salle Gaveau w centrum Paryża, gdzie zwykle odbywają się wystawy i koncerty. W pierwszym rzędzie zasiadły oczywiście blogerki Maffashion, Jessica Mercedes Kirschner oraz Doda. Piosenkarka wybrała na tę okazję dopasowaną, bogato zdobioną sukienkę mini marki Emilio Pucci, a do niej metalicznozłote szpilki i dekoracyjną opaskę na włosy"

 

Kilka godzin wcześniej artystka była na pokazie słynnej i cenionej przez największe światowe gwiazdy marki Stephane Rollande. Jej efektowna, eklektyczna stylizacja z gotyckimi elementami i trochę w stylu FKA twiggs zrobiła prawdziwą furorę wśród wielbicieli street fashion.

Tymczasem polskie blogerki na pokaz Maison Anoufa wybrały raczej skromne zestawy. Jessica postawiła na total black look z luksusowym akcentem - torebką Valentino. Miała na sobie koktajlową sukienkę, narzucony na nią pikowany płaszcz Maison Anoufa oraz kozaki Primamoda. Na czerń postawiła też Maffashion. Miała na sobie kombinezon H&M Studio, kurtkę z butiku internetowego ASOS i torebkę marki YSL. Ozdobna opaska na włosach i delikatna czerwona szminka dodały stylizacji wyrazistości.

A tak wyglądał finał pokazu. Stylizacje modelek dopełniły buty marki Primamoda:

 

Ostatnią spektakularną stylizację zaprezentowała piękna modelka Sara Kondal, którą w lipcu oglądaliśmy na wybiegu w Paryżu podczas pokazu Ewy Minge. Więcej zdjęć z show Maison Anoufa znajdziecie w naszej GALERII>>

Paryż, Maison AnoufaMaison Anoufa/Facebook

Więcej o: