Małgorzata Kożuchowska na premierze serialu "Druga Szansa". Świetna stylizacja, świetna figura. Znów udowodniła, że jest ikoną stylu [ZDJĘCIA]

44-letnia aktorka zachwyciła idealną sylwetką. Jej seksowna stylizacja była szeroko komentowana - oczywiście tylko pozytywnie.

Wszyscy fani Małgorzaty Kożuchowskiej (a jest ich prawie milion - przynajmniej na Facebooku) czekali na ten moment od dawna. Aktorka w końcu otrzymała główną rolę w serialu, który zapowiada się na hit wiosennej ramówki TVN. W "Drugiej Szansie" Kożuchowska wciela się w Monikę, przebojową producentkę i agentkę gwiazd, która wie absolutnie wszystko o polskim show-biznesie. Istotnym "bohaterem" serialu ma być garderoba Kożuchowskiej. Przedsmak tego, co czeka nas już wkrótce na ekranie, mieliśmy wczoraj na oficjalnej premierze produkcji w warszawskim kinie Praha:

Małgorzata Kożuchowska, Druga Szansa EastNews

Kożuchowska zjawiła się czerwonym dywanie perfekcyjnie wystylizowana. Miała na sobie idealnie dopasowaną połyskującą sukienkę mini z motywem zebry. Zabudowana z przodu kreacja projektu Lidii Kality z tyłu seksownie eksponowała plecy. Sukienka pochodzi z najnowszej kolekcji, zwanej "Urban Jungle":

44-letnia aktorka zachwyciła perfekcyjną figurą. Do efektownej cekinowej kreacji dopasowała klasyczne czarne szpilki marki Casadei, delikatne kolczyki-sztyfty oraz czarny manicure:

$Malgorzata Kozuchowska    2016-02-10 KAPIF.pl

Dużo zdjęć znajdziecie w naszej GALERII>>

Jak oceniacie stylizację gwiazdy?